Poduszki / KołdryZobacz pełny opis kategorii

Aktywne filtry

Poduszka Memory LUX
-33,33%
  • -33,33%

Poduszka Memory LUX

127,50 zł -33,33% Od 85,00 zł
Poduszka MEMORY LUX wypełniona jest granulatem pianki Visco/Memory o gęstości 50kg/m3, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu naszej...

Poduszki dostępne w naszej ofercie wypełnione są granulatem pianki Visco/Memory, który zapamiętuje kształt ciała, co wpływa na komfort snu. Produkty z pianką zapewniają idealną cyrkulację i optymalną wymianę powietrza. Nie dopuszczają do przegrzania się organizmu, dzięki czemu sprawdzają się we wszystkie pory roku. Wybór poduszki jest równie ważny, co wybór odpowiedniego materaca do sypialni. Funkcjonalność i eleganckie wykończenie naszych produktów pościelowych to gwarancja zadowolenia z użytkowania przez wiele lat.

PODUSZKI DOPASOWUJĄCE SIĘ DO KSZTAŁTU GŁOWY

Oferujemy poduszki dopasowujące się do kształtu głowy, nawet przy intensywnej zmianie ułożenia ciała. Produkty pozwalają rozluźnić mięśnie karku i odciążają odcinek szyjny kręgosłupa. Idealnie przylegają do kształtu głowy, szyi i ramion, jednocześnie podtrzymując ciało w odpowiednim ułożeniu. Gwarantujemy, że oferowane przez nas poduszki zapewnią wszystkim domownikom zdrowy relaks oraz komfortowy sen. Są wykonane z wysokiej jakości certyfikowanych materiałów, dzięki czemu odznaczają się także trwałością. Nawet po wielu latach użytkowania zachowują swój pierwotny kształt i wygląd. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami poduszek Memory dostępnymi w sklepie Rem-Sen.