Materace 220x200Zobacz pełny opis kategorii

Aktywne filtry

TEST2 a

Materac COMPLETE II

2 100,00 zł -50% Od 1 050,00 zł
Najniższa cena: 1 050,00 zł 0%
Materac COMPLETE II (w nowej odsłonie) jest kwintesencją tego, jaki powinien być materac doskonały! Rdzeń stanowi wysokoelastyczna pianka HR...

Największe wśród produktów firmy REM-SEN są materace 220x200. Stanowią one luksusowe rozwiązanie, przeznaczone dla osób, które lubią mieć bardzo dużo miejsca dla siebie podczas snu. Podwójne łóżka z materacami 220x200 dobrze prezentują się w odpowiednio dużych wnętrzach. Dlatego przed dokonaniem zakupu warto zaplanować aranżację sypialni z uwzględnieniem tak dużego łóżka. Dzięki temu można cieszyć się komfortowym wypoczynkiem przy jednoczesnym zachowaniu wygody poruszania się po pomieszczeniu. 

KIEDY WARTO WYBRAĆ MATERAC 220X200?

Materace 220x200 polecane są dla wszystkich osób, które cenią sobie swobodę poruszania się podczas snu. Dzięki wyjątkowo dużej szerokości materace 220x200 gwarantują luksus obydwu śpiącym osobom. Pozwalają wyspać się zarówno wysokim, jak i średnim czy niskim użytkownikom. Nadają się dla osób o każdej budowie ciała. Materace 220x200 dostępne są w ograniczonej liczbie wersji, o czym przeczytasz poniżej.

MATERACE 220X200 W NASZEJ OFERCIE

Nasze największe materace nie należą do najczęściej wybieranych produktów ze względu na sporą przestrzeń jaką zajmują w sypialni. Nie każdy bowiem dysponuje odpowiedniej wielkości pomieszczeniem, pozwalającym ustawienie tak dużego łóżka. Materace 220x200 dostępne w naszej ofercie to modele Complete II. Są to wyłącznie materace H4 czyli produkty o twardej powierzchni. Dzięki swojej przemyślanej konstrukcji materace te nie uginają się zanadto pod ciężarem ciała i nie ulegają trwałemu odkształceniu. Za sprawą nowoczesnej termoplastycznej pianki Visco Memory Foam z pamięcią kształtów zapewniają komfort snu i doskonałe podparcie dla wszystkich odcinków kręgosłupa.