• Obecnie brak na stanie

Kołdra Thinsulate

0,00 zł
Brutto

Mikrowłókna Thinsulate od lat z powodzeniem stosuje się w odzieży sportowej. W porównaniu do większości syntetycznych materiałów ocieplających, wypełnienie Thinsulate ma znacznie cieńsze włókna, dzięki temu kołdry i poduszki  są niezwykle lekkie, miękkie a jednocześnie skutecznie chronią przed utratą ciepła i idealnie odprowadzają wilgoć. Dzieje się tak ponieważ mikrowłókna są w stanie zgromadzić więcej cząsteczek powietrza na mniejszej powierzchni.

Rozmiar: 220x200
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kołdra

Kołdra THINSULATE. do 4. razy lżejsza od standardowej kołdry


Kołdra THINSULATE Czym jest Thinsulate™?

włókna

Mikrowłókna Thinsulate od lat z powodzeniem stosuje się w odzieży sportowej. W porównaniu do większości syntetycznych materiałów ocieplających, wypełnienie Thinsulate ma znacznie cieńsze włókna, dzięki temu kołdry i poduszki są niezwykle lekkie, miękkie a jednocześnie skutecznie chronią przed utratą ciepła i idealnie odprowadzają wilgoć. Dzieje się tak ponieważ mikrowłókna są w stanie zgromadzić więcej cząsteczek powietrza na mniejszej powierzchni.

Linia produktów Thinsulate Wendre charakteryzuje się zdolnością łatwego powrotu do pierwotnego kształtu. Kołdra, poduszka i topmaterac zostały poddane testom alergicznym i można je stosować jako jeden z elementów wielokierunkowego przeciwdziałania alergii

Kołdra Thinsulate Dostępne w dwóch rozmiarach kołdry są wyjątkowo lekka i puszysta. Dzięki mikrowłóknom Thinsulate mniejsza ilość wypełnienia sprawdza się znacznie lepiej niż tradycyjne wypełnienie grubych, zimowych kołder. Zajmuje więc zdecydowanie mniej miejsca, a spanie pod tak lekką kołdrą daje poczucie niebywałego komfortu. Włókno Thinsulate wykazują 7 razy większy współczynnik termoizolacji od tradycyjnego włókna hollow. Przyjemne w dotyku poszycie wykonano z policottonu, mieszanki poliestru i bawełny co gwarantuje jeszcze lepszy przepływ powietrza. Kołdrę można prać w domowej pralce automatycznej w temperaturze 60 stopni Celsjusza.

KONSERWACJA:

obraz11

ATRYBUTY:

obraz12

Atrybuty:
Tekstylia minimalizujące rozwój roztoczy i ich alergenów
Możliwe pranie automatyczne
Produkt polski
Przyjazna alergikom
Przyjemna w dotyku
Wyrób medyczny 2
Całoroczna


Szczegóły:
Poszycie: 65% poliester, 35% bawełna
Wypełnienie: Thinsulate™ 300g/m²
Wykończenie: lamówka
Pikowanie: kwadraty
Pakowanie: Torba PEVA z zamkiem i rączką + insert + instrukcja

Produkty powiązane (3 innych produktów w tej samej kategorii)