Łóżko do sypialni 140x200Zobacz pełny opis kategorii

Aktywne filtry

Czy można wyobrazić sobie dobrze urządzoną sypialnię, w której nie byłoby łóżka? Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą łóżek do sypialni o wymiarach 140x200.

Charakterystyka łóżek

Nasza oferta łóżek 140 x 200 obejmuje wiele modeli mebli, charakteryzujących się między innymi bardzo wysoką trwałością oraz estetyką. W produkcji naszych łóżek wykorzystujemy najlepsze dostępne na rynku środki i materiały – powszechnie stosowaną płytę wiórową zastępujemy litą sklejką drewnianą, dzięki czemu łóżko jest dużo bardziej odporne na obciążenia oraz opływ czasu. Stelaże natomiast wykonywane są na bazie profili metalowych malowanych proszkowo, co sprawia że są one całkowicie niepodatne na występowanie korozji. Do wykończenie łóżek wykorzystujemy tapicerki z materiałów, które są jednocześnie miłe dla oka i przyjemne w dotyku, a także łatwe w utrzymaniu w czystości.

Posiadamy w sprzedaży szeroki wybór łóżek z różnymi funkcjami, między innymi pojemnikami na pościel oraz stelażami unoszonymi na siłownikach gazowych. Z pewnością znajdziesz wśród nich produkt odpowiedni dla Twoich potrzeb.

Czemu warto postawić na wysokiej jakości łóżko?

Łóżko to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego domu czy mieszkania. Nie zastąpi go kanapa ani fotel – tylko ono jest w stanie zapewnić optymalny komfort spania, tak ważny w codziennym życiu. Wygodne, trwałe, a przy tym funkcjonalne łóżko pozwoli Ci się wysypiać każdego dnia, nabrać energii potrzebnej do codziennych wyzwań, a przy tym będzie stanowić niezwykle estetyczny punkt Twojego wnętrza.

Szukasz łóżka odpowiedniego do Twoich potrzeb, ale nie wiesz na jakie rozwiązanie się zdecydować? Zapraszamy do kontaktu – z pewnością doradzimy Ci odpowiedni produkt.