Aktywne filtry

MATERACE H4

Posiadamy w sprzedaży materace H4 charakteryzujące się dużą twardością. Są wśród nich materace piankowe oraz materace termoplastyczne. Poszczególne modele materacy H4 różnią się między sobą budową, rodzajem zastosowanej pianki, gęstością pianki oraz obecnością stref komfortu. Ich cechą wspólną jest jednak fakt, że zapewniają twarde podłoże do spania i dobrze spisują się jako materace ortopedyczne. Ponieważ materace H4 dostępne są w różnych wielkościach, każdy może znaleźć wśród nich twardy materac o wymiarach odpowiednich do potrzeb.

DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ MATERACE H4?

Materace H4 to produkty z gęstej, sztywnej pianki. Są sprężyste, ale też jednocześnie odporne na ugniatanie. Twarde materace przeznaczone są przede wszystkim dla osób o wyższej masie ciała, przekraczającej 90 kg. Oprócz tego produkty o twardości H4 doskonale sprawdzają się jako materace ortopedyczne. Dzięki doskonałym właściwościom pianki oraz odpowiedniemu rozmieszczeniu stref komfortu materace H4 zapewniają dobre podparcie dla wszystkich części ciała, co ma wyjątkowe znaczenie w przypadku osób borykających się z bólami pleców czy innymi problemami z kręgosłupem.

OFERTA TWARDYCH MATERACY H4

Twarde materace H4 dostępne są w wielu wariantach. Materace piankowe o klasycznej budowie to między innymi Classic oraz Simple. Interesującymi propozycjami są też wzbogacone o warstwę pianki z pamięcią kształtów materace Smart i Complete II. Jeśli natomiast nie możesz zdecydować się, czy wolisz materac o średniej czy dużej twardości, wybierz model Mix II. Jest to materac dwustronny, o dwóch twardościach. Z jednej strony wykończony jest wysokoelatyczną pianką H3 z masującymi wycięciami, z drugiej zaś posiada warstwę twardej, gęstej i wytrzymałej pianki H4.