Łóżko do sypialni z zagłówkiemZobacz pełny opis kategorii

Aktywne filtry

Szczęśliwe życie to życie w komforcie – a żeby zapewnić sobie komfort, trzeba przede wszystkim pomyśleć o kupnie wysokiej jakości łóżka. Dla osób, które traktują łóżko nie tylko jako miejsce do spania, ale również strefę relaksu, idealnym wyborem będzie łóżko do sypialni z zagłówkiem. Sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Co oferujemy?

Nasza oferta obejmuje łóżka z zagłówkiem w różnych wariantach wymiarowych:

  • 90x200,

  • 120x200,

  • 140x200,

  • 160x200,

  • 180x200,

Każdy model wyprodukowany został z wykorzystaniem bardzo starannie dobranych surowców. Głównym materiałem jest lita sklejka drewniana, która poza lekkością odznacza się bardzo wysoką wytrzymałością – stanowi lepszą alternatywę dla płyty wiórowej stosowanej powszechnie w branży meblarskiej. Ramy łóżek wykonywane są z kolei z metalowych profili malowanych proszkowo, a także sprężystych i wytrzymałych listew drewnianych. Zagłówek oraz pozostałe elementy zewnętrzne łóżka obite zostały wysokiej jakości tapicerką

Czemu warto wybrać łóżko z zagłówkiem?

Zagłówek pełni w łóżkach podwójną funkcję. Z jednej strony jest element dekoracyjnym, z drugiej zaś umożliwia oparcie się plecami. Dzięki temu łózko staje się nie tylko meblem do spania, ale również centrum relaksu, w którym można w wygodnej i bezpiecznej pozycji czytać książki, oglądać telewizję czy nawet pracować na laptopie. Zagłówek dodatkowo chroni ścianę przez zabrudzeniem lub porysowanie. To doskonałe rozwiązanie dla Ciebie, jeśli cenisz sobie nie tylko komfort, ale również swobodę w codziennym życiu. Sprawdź również ofertę innych produktów, między innymi materaców oraz poduszek i kołder.

Szukasz łóżka z zagłówkiem, ale nie wiesz na jakie rozwiązanie się zdecydować? Zapraszamy do kontaktu – z pewnością pomożemy wybrać model odpowiedni dla Ciebie i Twojej rodziny.