Łóżko do sypialni 160x200Zobacz pełny opis kategorii

Aktywne filtry

Łóżko to centralny i zdecydowanie najważniejszy element wyposażenia każdej sypiali. Sprawdź szeroką ofertę łóżek o wymiarach 160 x 200 i wybierz model, który najlepiej będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Co wyróżnia nasze łóżka?

Łóżka do sypiali marki Rem-Sen to produkty wyróżniające się na rynku przede wszystkim niezwykle wysoką jakością wykonania. Jesteśmy w stanie osiągnąć bardzo wysoki standard produkcji między innymi dzięki zastąpieniu powszechnie stosowanej płyty wiórowej litą skleją drewnianą. To materiał, który odznacza się przede wszystkim bardzo wysoką wytrzymałością na obciążenia mechaniczne oraz odpornością na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych. Dzięki niemu konstrukcja łóżka jest bardzo trwała i może służyć przez wiele długich lat.

Jako surowca do konstrukcji ram wykorzystujemy z kolei wysokiej jakości stali, która zostaje zabezpieczona przed wilgocią poprzez malowanie proszkowe. To sprawa, że całość jest całkowicie niepodatna na korozję. Konstrukcję łóżka wykańczamy przy pomocy przyjemnej dla oka, miłej w doku i łatwiej w utrzymaniu w czystości tapicerki.

Zapraszamy do zapoznania się również z szeroką ofertą materaców łóżkowych.

Czemu warto postawić na wysokiej jakości łóżko?

Dobre łóżko zapewnia dobry sen, a ten jest niezbędny do sprawnego codziennego funkcjonowania oraz utrzymania zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Decydując się na nasze łóżko do sypialni 160 x 200 możesz być pewien, że żadne wady konstrukcji nie będą przyczyną przerwanego snu lub dyskomfortu w czasie wypoczynku.

Szukasz łóżka do sypialni, ale nie wiesz na jakie rozwiązanie postawić? Skontaktuj się z nami – z pewnością doradzimy Ci odpowiedni produkt.