• -50%

Poduszka Memory Premium Clima

300,00 zł
150,00 zł Zniżka 50%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 300,00 zł -50%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Poduszka MEMORY PREMIUM zawiera formowany wkład z pianki Visco/Memory o gęstości 50kg/m3, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu naszej głowy i karku, nawet przy intensywnej zmianie ułożenia ciała. W Przeciwieństwie do zwykłych poduszek nie ma tendencji do spłaszczania się, jest niezwykle wytrzymała. Zapewnia głowie, szyi i ramionom odpowiedni komfort i redukcje nacisku.

Ilość

Poduszka MEMORY PREMIUM CLIMA zawiera formowany wkład pianki Visco/Memory o gęstości 50kg/m3, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu naszej głowy i karku, nawet przy intensywnej zmianie ułożenia ciała. W przeciwieństwie do zwykłych poduszek nie ma tendencji do ubijania się i spłaszczania się, jest niezwykle wytrzymała. Zapewnia głowie, szyi i ramionom odpowiedni komfort i redukcję nacisku.

Dodatkowym atutem są otwory wykonane w piance, dzięki czemu poduszka jest niezwykle przewiewna i z każdym ruchem zapewnia dopływ świeżego powietrza do jej wnętrza.

Model ten posiada optymalne wymiary- ok 42x72x12cm, waga ok 1000 gr (tolerancja 5%)

Pianka opracowana przez NASA reagując na temperaturę ludzkiego ciała powoduje, że lekko się w nią zapadamy, przez co do minimum zmniejsza się nacisk naszego ciała na materac. Do tego zapamiętuje kształt naszego ciała, co jeszcze potęguje uczucie komfortu. Visco jest pianą o otwartych komórkach, dzięki czemu zapewnia idealną cyrkulację powietrza, a wręcz posiada właściwości klimatyzujące, więc możesz zapomnieć o uczuciu gorąca i nocnych potach!

Poduszka ta zapewnia kojący komfort, dzięki czemu Twoja głowa, szyja i ramiona mogą być zrelaksowane. Viscoelastyczne komórki natychmiast dostosowują się do kształtu, redukują nacisk, ale zawsze wracają do swojej pierwotnej formy.

Pokrowiec poduszki został wykonany w technologii membranowej, z miękkiej i przyjemnej dzianiny (100% PES), która doskonale przepuszcza powietrze, a dzięki zastosowaniu na jego brzegach trójwymiarowej taśmy wentylacyjnej, komfort termiczny jest tu na najwyższym poziomie. Posiada wszyty zamek błyskawiczny i nadaje się do prania w temperaturze do 60*C.

Jest to produkt w pełni hypoalergiczny i posiada CERTYFIKAT OEKO-TEX klasy I, zapewniający, że wszystkie materiały użyte do jego produkcji są wolne od szkodliwych substancji, mających negatywny wpływ na zdrowie.

Jako produkt o walorach medycznych, zapewnia odpowiednie warunki, które mają na celu:

  • wspomagać proces rehabilitacji wad postawy
  • przeciwdziałać wadom rozwoju układu ruchowego
  • zmniejszać nacisk na kręgi podczas snu
  • rozluźniać mięśnie
  • wspomagać proces regeneracji

DOSKONAŁY DO WSZYSTKICH POZYCJI SPANIA.

Niezależnie od tego, czy śpisz na plecach, na boku, na brzuchu - lub zmieniasz pozycję podczas snu - ta poduszka jest właśnie dla Ciebie.

Twardość poduszki określamy jako MIĘKKA.

spanie

Poduszka zapakowana jest w elegancką torbę, dzięki temu łatwo ją przenosić, a także czyni ją to doskonałym prezentem dla najbliższych.
PRODUKT MADE IN ITALY! (wyprodukowano we Włoszech)
61 Przedmioty
Produkty powiązane (5 innych produktów w tej samej kategorii)