Aktywne filtry

MATERACE H3

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór materacy H3. Posiadamy w sprzedaży materace o twardości H3 o zróżnicowanej budowie – klasyczne piankowe oraz nowoczesne z dodatkową warstwą pianki termoplastycznej. Średnio twarde materace H3 dostępne są w różnych wymiarach – o szerokości od 80 do aż 220 cm i długości od 160 do 200 cm. Są wśród nich zarówno produkty jednoosobowe, jak i dwuosobowe.

DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ MATERACE ŚREDNIO TWARDE H3?

Materace H3 to produkty o średniej twardości. Pianka, z której są wykonane, gwarantuje odpowiednią sprężystość, przekładającą się na niezwykły komfort spania. Nie ugina się nadmiernie i nie wygniata pod wpływem ciężaru ciała. Zapewnia więc odpowiednie podparcie dla kręgosłupa większości użytkowników. Materace H3 zapewniają komfort snu osobom o średniej wadze ciała, mieszczącej się w przedziale 50-85 kg.

JAKI MATERAC H3 WYBRAĆ?

Materace H3 wybierane są przez osoby preferujące pośrednią twardość podłoża podczas snu. Wśród naszych propozycji znajdziesz różnego rodzaju materace piankowe o twardości H3, między innymi modele Classic, Simple czy Pure. Posiadamy w ofercie również materace termoplastyczne. Nasz model Smart składa się z warstwy gęstej pianki poliuretanowej o wzmocnionej strukturze oraz warstwy wysokoelastycznej i termoplastycznej pianki Memory Foam. Osobom szukającym materaca o średniej twardości polecamy zapoznanie się również w modelem Complete II posiadającym warstwę wysokoelastycznej, zimnospienianej pianki HR oraz warstwę termoplastycznej pianki Memory Foam z masującym profilowaniem.