Ortopedyczne / MedyczneZobacz pełny opis kategorii

Aktywne filtry

Materac COMPLETE II

2 100,00 zł -50% Od 1 050,00 zł
Najniższa cena: 1 050,00 zł 0%
Materac COMPLETE II (w nowej odsłonie) jest kwintesencją tego, jaki powinien być materac doskonały! Rdzeń stanowi wysokoelastyczna pianka HR...

Materac PURE

1 400,00 zł -50% Od 700,00 zł
Najniższa cena: 1 400,00 zł -50%
Materce PURE to ukłon w stronę tradycji, lecz w jej najlepszym wydaniu. Do produkcji materaca użyto gęstej, wysokoelastycznej pianki HR doskonałej...
Materac SMART
-33,33%
  • -33,33%

Materac SMART

810,00 zł -33,33% Od 540,03 zł
Najniższa cena: 540,00 zł 0%
Materac SMART zapewnia nam wygodę zbliżoną do topowego modelu COMPLETE, zachowując przy tym cenę na bardzo przystępnym poziomie. Materac SMART™...
Materac MIX II dwie...
-33,33%
  • -33,33%

Materac MIX II dwie...

780,00 zł -33,33% Od 520,03 zł
Najniższa cena: 346,68 zł +50%
Cechą tego modelu jest posiadanie dwóch twardości. Rdzeń wykonany jest z gęstej pianki poliuretanowej, natomiast na każdej ze stron znajduje się...

MATERACE ORTOPEDYCZNE

Jesteśmy producentem sprawdzonych materacy ortopedycznych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty zaspokajały potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Projektujemy materace zgodnie z najnowszą wiedzą oraz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Chcemy, aby nasze materace ortopedyczne zapobiegały powstawaniu i pogłębianiu się wad postawy oraz schorzeń kręgosłupa. Staramy się, aby sprzyjały one również łagodzeniu bólu o osób borykających się z problemami z kręgosłupem.

CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ MATERACE ORTOPEDYCZNE?

Materace ortopedyczne to grupa produktów, które dedykowane są osobom z wadami postawy, schorzeniami kręgosłupa oraz innymi problemami ortopedycznymi. Ich rolą jest właściwe podpieranie wszystkich części ciała. Materace ortopedyczne zapewniają zdrową i wygodną pozycję podczas snu. W naszej ofercie znajdziesz kilka modeli materacy ortopedycznych.

Materace Simple H4 wykonane są z pianki o dużej gęstości, dzięki czemu tworzą twardą powierzchnię, idealną dla osób mających problemy z kręgosłupem. Modele Classic posiadają siedem stref komfortu, pozwalających na uzyskanie zróżnicowanej twardości na różnych odcinkach. Właściwości ortopedyczne mają również materace Complete II oraz Smart, zaopatrzone w wycięcia strefowe oraz warstwę pianki Memory Foam. W przypadku problemów z kręgosłupem sprawdzają się także materace Pure z wysokoelastycznej pianki HR z siedmioma strefami komfortu.

KIEDY WARTO KUPIĆ MATERAC ORTOPEDYCZNY?

Materace ortopedyczne to dobry wybór przede wszystkim dla osób, które mają zdiagnozowane problemy z kręgosłupem. Umożliwiają one przyjmowanie zdrowej i wygodnej pozycji podczas snu. Sprawdzają się także w przypadku wszystkich tych, którym doskwierają cykliczne bóle pleców. Mogą być stosowane również prewencyjnie. Materace ortopedyczne pozwalają zapobiegać powstawaniu i pogłębianiu się wad postawy, ponieważ zapewniają właściwe podparcie dla wszystkich odcinków kręgosłupa.

Jeśli posiadasz już materac, ale chciałbyś zmienić jego twardość lub inne właściwości, tak aby Twój kręgosłup otrzymał lepsze podparcie podczas snu, sprawdź naszą ofertę topperów na materac. Wśród materacy nawierzchniowych znajdziesz modele o twardości H4 i właściwościach ortopedycznych.

SPECJALISTYCZNE MATERACE ORTOPEDYCZNE – ZDROWY WYPOCZYNEK DLA KRĘGOSŁUPA

Firma REM-SEN specjalizuje się w produkcji specjalistycznych materaców ortopedycznych. Są wśród nich przede wszystkim odpowiednio zaprojektowane materace do spania polecane dla osób zmagających się z dolegliwościami narządu ruchu. Materace ortopedyczne na kręgosłup pomagają w walce z bólami pleców i mięśni. Posiadamy w ofercie również materace dla osób, które chcą uniknąć problemów z kręgosłupem w przyszłości. Należy pamiętać bowiem, że materace ortopedyczne do spania zapewniają prawidłowe rozłożenie ciężaru ciała podczas snu oraz stabilizację poszczególnych części ciała. Dzięki temu uśmierzają ból oraz zapobiegają rozwojowi chorób narządu ruchu. Co więcej, materace piankowe przeciwdziałają uciskom, dlatego są one wskazane również dla osób narażonych na powstawanie odleżyn.