• Obecnie brak na stanie
Kołdra Citrus

Kołdra Citrus

0,00 zł
Brutto

Odkryj ekskluzywną linię CITRUS marki Wendre, których poszycie wykonane jest ze 100 proc. bawełny dodatkowo nasączonej olejkiem cytrynowym, dzięki czemu są to produkty z najwyższej półki. Podczas użytkowania Ta nowa linia kołdry i poduszki CITRUS uwalniają delikatny zapach cytryny, który uspokaja, pomaga się odprężyć i ułatwia zasypianie. Otul swoje zmysły delikatnym zapachem olejka cytrynowego.

Rozmiar: 160x200
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kołdra

CYTRUSOWY SEN POD NOWĄ LINIĄ KOŁDER I PODUSZEK WENDRE

ODKRYJ EKSKLUZYWNĄ LINIĘ CITRUS MARKI WENDRE, KTÓRYCH POSZYCIE WYKONANE JEST ZE 100 PROC. BAWEŁNY DODATKOWO NASĄCZONEJ OLEJKIEM CYTRYNOWYM, DZIĘKI CZEMU SĄ TO PRODUKTY Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI. PODCZAS UŻYTKOWANIA TA NOWA LINIA KOŁDRY I PODUSZKI CITRUS UWALNIAJĄ DELIKATNY ZAPACH CYTRYNY, KTÓRY USPOKAJA, POMAGA SIĘ ODPRĘŻYĆ I UŁATWIA ZASYPIANIE. OTUL SWOJE ZMYSŁY DELIKATNYM ZAPACHEM OLEJKA CYTRYNOWEGO.

Aromaterapia olejkami cytrynowymi ma za zadanie łagodzić emocje i przygnębienie, odpędzać strach i ma pomóc w walce z depresją.Wprowadzenie na rynek przez markę Wendre pachnących cytrynami kołder i poduszek z linii CITRUS sprawia, że także w sypialni możemy korzystać z dobroczynnych właściwości tych olejków. Zastosowany w produktach olejek cytrynowy sprawia, że poszycie jest gładkie i bardzo przyjemne w dotyku, ma również satynowy połysk. Ponadto kołdra i poduszka nie szeleszczą. Ich poszycie wykonane jest z 100% bawełny, nasączonej olejkiem cytrynowym uwalnianym pod wpływem ciepła. Delikatny aromat świeżej orzeźwiającej cytryny, egzotycznego kafiru i limonki sprawia, że nasze ciało się relaksuje i przenosimy się myślami do słonecznych dni. Wykorzystana w kołdrach i poduszkach bawełna umożliwia swobodny przepływ powietrza przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiednich warunków higienicznych. Dodatkowo brzegi tej linii obszyto żółtą lamówką, aby podkreślić wyjątkowość tych produktów. Dzięki kołdrze i poduszkom z linii CITRUS zyskujemy wysoki komfort snu.

Wypełnieni ypełnienia kołder i poduszek z linii CITRUS to poliestrowe włókna HCS z domieszką silikonu. To specjalne wypełnienie sprawia, że kołdra jak i poduszka jest lekka, sprężysta i utrzymuje doskonałe właściwości termoizolacyjne. Dzięki pikowaniu produkty zachowują kształt, wypełnienie rozkłada się równomiernie, nie zbija i tym samym optymalnie ogrzewa całe ciało.

Kołdry i poduszki z linii CITRUS można prac w pralkach automatycznych. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów zachowują swoje właściwości aromatyczne do 5 cykli prania.

KONSERWACJA:

obraz21

ATRYBUTY:

obraz22

SZCZEGÓŁY
  • Poszycie: 100% bawełna nasączona olejkiem cytrusowym
  • Wypełnienie: Włókna HCS
  • Wykończenie : Cytrynowa lamówka, etykieta narożna
  • Pikowanie: Kwadraty
Produkty powiązane (3 innych produktów w tej samej kategorii)