Kołdra Citrus

90,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Odkryj ekskluzywną linię CITRUS marki Wendre, których poszycie wykonane jest ze 100 proc. bawełny dodatkowo nasączonej olejkiem cytrynowym, dzięki czemu są to produkty z najwyższej półki. Podczas użytkowania Ta nowa linia kołdry i poduszki CITRUS uwalniają delikatny zapach cytryny, który uspokaja, pomaga się odprężyć i ułatwia zasypianie. Otul swoje zmysły delikatnym zapachem olejka cytrynowego.

Rozmiar: 160x200
Ilość

Kołdra

CYTRUSOWY SEN POD NOWĄ LINIĄ KOŁDER I PODUSZEK WENDRE

ODKRYJ EKSKLUZYWNĄ LINIĘ CITRUS MARKI WENDRE, KTÓRYCH POSZYCIE WYKONANE JEST ZE 100 PROC. BAWEŁNY DODATKOWO NASĄCZONEJ OLEJKIEM CYTRYNOWYM, DZIĘKI CZEMU SĄ TO PRODUKTY Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI. PODCZAS UŻYTKOWANIA TA NOWA LINIA KOŁDRY I PODUSZKI CITRUS UWALNIAJĄ DELIKATNY ZAPACH CYTRYNY, KTÓRY USPOKAJA, POMAGA SIĘ ODPRĘŻYĆ I UŁATWIA ZASYPIANIE. OTUL SWOJE ZMYSŁY DELIKATNYM ZAPACHEM OLEJKA CYTRYNOWEGO.

Aromaterapia olejkami cytrynowymi ma za zadanie łagodzić emocje i przygnębienie, odpędzać strach i ma pomóc w walce z depresją.Wprowadzenie na rynek przez markę Wendre pachnących cytrynami kołder i poduszek z linii CITRUS sprawia, że także w sypialni możemy korzystać z dobroczynnych właściwości tych olejków. Zastosowany w produktach olejek cytrynowy sprawia, że poszycie jest gładkie i bardzo przyjemne w dotyku, ma również satynowy połysk. Ponadto kołdra i poduszka nie szeleszczą. Ich poszycie wykonane jest z 100% bawełny, nasączonej olejkiem cytrynowym uwalnianym pod wpływem ciepła. Delikatny aromat świeżej orzeźwiającej cytryny, egzotycznego kafiru i limonki sprawia, że nasze ciało się relaksuje i przenosimy się myślami do słonecznych dni. Wykorzystana w kołdrach i poduszkach bawełna umożliwia swobodny przepływ powietrza przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiednich warunków higienicznych. Dodatkowo brzegi tej linii obszyto żółtą lamówką, aby podkreślić wyjątkowość tych produktów. Dzięki kołdrze i poduszkom z linii CITRUS zyskujemy wysoki komfort snu.

Wypełnieni ypełnienia kołder i poduszek z linii CITRUS to poliestrowe włókna HCS z domieszką silikonu. To specjalne wypełnienie sprawia, że kołdra jak i poduszka jest lekka, sprężysta i utrzymuje doskonałe właściwości termoizolacyjne. Dzięki pikowaniu produkty zachowują kształt, wypełnienie rozkłada się równomiernie, nie zbija i tym samym optymalnie ogrzewa całe ciało.

Kołdry i poduszki z linii CITRUS można prac w pralkach automatycznych. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów zachowują swoje właściwości aromatyczne do 5 cykli prania.

KONSERWACJA:

obraz21

ATRYBUTY:

obraz22

SZCZEGÓŁY
  • Poszycie: 100% bawełna nasączona olejkiem cytrusowym
  • Wypełnienie: Włókna HCS
  • Wykończenie : Cytrynowa lamówka, etykieta narożna
  • Pikowanie: Kwadraty
99 Przedmioty
Produkty powiązane (3 innych produktów w tej samej kategorii)