Łóżko tapicerowane do sypialniZobacz pełny opis kategorii

Aktywne filtry

Łóżko to zdecydowanie najważniejszy element wyposażenia każdej sypialni. Każdej doby spędzamy w nim średnio około 8 godzin, dlatego niezwykle istotne jest, żeby zapewniało ono wysoki komfort snu. Również ważna jest estetyka łóżka. Sprawdź naszą ofertę łóżek tapicerowanych i wybierz model odpowiedni do Twoich potrzeb.

Jakie łóżka oferujemy?

Łóżka tapicerowane dostępne są w wielu wariantach wymiarowych:

  • 90x200,

  • 120x200,

  • 140x200,

  • 160x200,

Produkowane są z użyciem wysokiej jakości tapicerek w różnych kolorach. Starannie wykonane obicie elementów łóżka – zagłówka oraz boków – sprawia że stają się one miękkie i przyjemne w dotyku. Na to duże znaczenie w przypadku osób, które podczas snu mają tendencję do gwałtownej zmiany pozycji – przypadku uderzenie ręką lub nogą w element obity tapicerkę jest zdecydowanie mniej bolesne, niż podobny wypadek na łóżku z konstrukcją z drewna lub metalu.

W produkcji naszych łóżek wykorzystujemy również inne sprawdzone materiały, np. litą sklejkę drewnianą zamiast płyt wiórowych oraz profile metalowe i wytrzymałe listwy drewniane. Wszystko to sprawia, że łóżka są bardzo trwałe

Dlaczego warto zainwestować w solidne łóżko?

Nieprzespana noc, częste budzenie się ze snu czy niewygodna pozycji podczas spania sprawiają, że rano czujemy się źle, mamy kiepskie samopoczucie i problemy z koncentracją, nie mamy siły do aktywnego działania. Przedłużające się problemy ze snem mogą stać się przyczyną licznych komplikacji zdrowotnych. Dlatego tak ważne jest zadbanie o wysoki komfort spania. Starannie wybrane, solidnie wykonane łóżko tapicerowane to sposób, by Twoje noce stały się dużo przyjemniejsze, a sen bardziej efektywny. Inwestując w nasze łóżka, inwestujesz swoje zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne.