Łóżko do sypialni 90x200Zobacz pełny opis kategorii

Aktywne filtry

Każdy człowiek potrzebuje codzienne porcji zdrowego, komfortowego snu. Aby spanie sprawiało przyjemność i dostarczało odpowiedniej dawki energii niezbędne jest przede wszystkim wysokiej jakości łóżko. Sprawdź naszą ofertę łóżek do sypialni 90x200.

Dla kogo przeznaczone są nasze łóżka

Ze względu na swoje wymiary, łóżko do sypialni 90x200 idealnie sprawdzi się w sypialni dorosłego singla lub sypialni dla młodzieży. Zapewnia ono dostatecznie dużo miejsca do komfortowego spania, jednocześnie nie zabierając zbyt dużo przestrzeni z powierzchni sypiali, którą można wykorzystać na ustawienie innych, niezbędnych sprzętów. Łóżka w naszej ofercie mogą być wyposażone w pojemnik do przechowywania pościeli. Łóżko możesz wyposażyć w dowolny model materaca – zapraszamy do sprawdzenia oferty materaców łóżkowych.

Czym charakteryzują się nasze łóżka?

W produkcji wszystkich naszych łóżek do sypialni wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz najwyższej jakości materiały. Podstawą jest lita sklejka drewniana, z których wykonania jest główna część konstrukcji – jest to tworzyw bardzo wytrzymałe i odporne, stanowi doskonałą alternatywę dla powszechnie stosowanych płyt wiórowych. Rama łózka została wykonana z metalowych profili malowanych proszkowo oraz drewnianych, sprężystych listew. Do obicia zewnętrznych stron łóżka wykorzystujemy z kolei wysokiej jakości tapicerki, które są miłe w dotyku, przyjemne dla oka oraz bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości.

Wszystko to przekłada się na łóżko, dzięki któremu skutecznie zadbasz o własny komfort snu oraz wypoczynku, tak ważnego dla utrzymania wysokiego poziomu zdrowia oraz samopoczucia.