Topper / Materac nawierzchniowy HARD twardy materac nawierzchniowy nakładka z pianki materace Dzierżoniów
Bielawa Świdnica Topper / Materac nawierzchniowy HARD twardy materac nawierzchniowy nakładka z pianki materace Dzierżoniów
Wrocław Topper / Materac nawierzchniowy HARD twardy materac nawierzchniowy nakładka z pianki materace Dzierżoniów
Dolny Śląsk Kłodzko Topper / Materac nawierzchniowy HARD twardy materac nawierzchniowy nakładka z pianki materace Dzierżoniów

 

Topper / Materac nawierzchniowy HARD


Topper HARD to twardy, strefowy materac nawierzchniowy, który możesz rozłożyć na posiadany materac, kanapę lub dowolne miejsce w domu. Składa się na niego 6 cm twarda pianka poliuretanowa T2550 ( 25kg/m3-H4) o wzmocnionej strukturze oraz pokrowiec. Dodatkowo w piance wycięto specjalne strefy podparcia poszczególnych części ludzkiego ciała, które dają uczucie masażu, a także zapewniają doskonałą wentylację wnętrza.

*Aby poznać cenę danego rozmiaru, należy zaznaczyć wszystkie parametry materaca.

Rozmiar:
Rodzaj pokrowca:
270.00 PLN
180.00  PLN
Ilość:

Wyślij ten produkt znajomemu »

Przechowaj »

Głosów: 9.1/10 (28 Głosujących)

Zobacz recenzje dla produktu Topper / Materac nawierzchniowy HARD (0) »Topper / Materac nawierzchniowy HARD twardy materac nawierzchniowy nakładka z pianki materace Dzierżoniów

materace medyczne antyalergiczny antygrzybiczyPUth4

zamek bez kleju dwustronnymaterace 4 pokrowiec-pikowany ECO

 

 

 
 

Topper HARD to twardy, strefowy materac nawierzchniowy o  grubości 7 cm, który możesz rozłożyć na posiadany materac, kanapę lub dowolne miejsce w domu. Składa się na niego 6 cm twarda pianka poliuretanowa T2550 ( 25kg/m3-H4) o wzmocnionej strukturze. Dodatkowo w piance wycięto specjalne strefy podparcia poszczególnych części ludzkiego ciała, które dają uczucie masażu, a także zapewniają doskonałą wentylację wnętrza toppera.  Doskonale sprawdzi się on zarówno w domu, jak i hotelu czy pensjonacie.

Dopełnieniem całości jest finezyjnie pikowany, membranowy pokrowiec  do wyboru, z czterostronnym zamkiem i gumami zapewniającymi doskonałe utrzymanie toppera na materacu czy wersalce.

Główne cechy twardego toppera:

*całkowita grubość ok 7-8 cm ( w zależności od rodzaju pokrowca)

*wkład z twardej pianki poliuretanowej o wzmocnionej budowie komórkowej o grubości 6 cm,

*masujące wycięcia, poprawiające ukrwienie organizmu które zapewniają doskonałe podparcie całego ciała a także przewiewność wnętrza, co tworzy idealny mikroklimat snu

*dwustronny ( do wyboru strona z wycięciami lub gładka)

*stosunkowa łatwość zwijania, co pozwala na codzienne chowanie toppera w dzień i ponowne rozkładanie go na noc

*zdejmowany, antyalergiczny pokrowiec (do wyboru), finezyjnie przepikowanej owatą klimatyzującą z możliwością prania w temperaturze 60*C. Posiada zamek ułatwiający zdejmowanie i gumy do zamocowania na materacu bądź łóżku, czy kanapie.

*idealny dla osób posiadających wysłużony materac, niewygodny narożnik czy wersalkę lub po prostu chcących utwardzić czy nieco podwyższyć powierzchnię, na której leżą

Wkład z pianki wykonany jest z jednego elementu, a nie klejony z kilku!

*kolory pianek i sposób pikowania może się różnić od prezentowanych na zdjęciach

 

 

 topper

 

Pokrowce

Pokrowiec Mikrofaza

Antyalergiczny, trójwarstwowy, membranowy pokrowiec z tkaniny mikrofaza, pikowany owatą klimatyzującą (z możliwością prania w 60*C) o łącznej gęstości aż 200gr/m2, wyposażony w zamek błyskawiczny z 4 stron (bezproblemowe zdejmowanie i ubieranie), z gumami do zamocowania na materacu oraz trokami ułatwiającymi związanie materaca po jego zwinięciu.

mikrofaza

Pokrowiec Jersey Vital

Pokrowiec Vital został wykonany z najwyższej jakości materiałów, zapewniając wyjątkową miękkość, świeżośc oraz niezwykły komfort użytkowania. Jego specjalna budowa pozwala na doskonałą wentylację i optymalną wymianę powietrza wewnątrz, a przy tym zabezpiecza materac przed wnikaniem zanieczyszczeń i drobnoustrojów.

Główne cechy pokrowca Vital:

-finezyjnie przepikowany włókniną klimatyzującą o gęstości 180gr/m2, co wraz z dzianiną (180gr/m2) i podszewką daje łącznie ponad 400gr/m2

-zamek z czterech stron ułatwiający zdejmowanie i zakładanie pokrowca

-antyalergiczny i przeciwgrzybiczny

Skład dzianiny Vital:

-100% poliester

topper vital

 

 

2 Lata Gwarancji

materace Zapewniając o najwyższej jakości produktu , wnętrze materaca zostało objęte 2 letnią gwarancją producenta (na wszelkiego rodzaju odkształcenia czy deformacje)

Właściwości ortopedyczne

medyczne W piance wycięto specjalne strefy podparcia poszczególnych części ludzkiego ciała, które dają uczucie masażu, a także zapewniają doskonałą wentylację wnętrza toppera, dzięki czemu topper polecany jest dla osób z problemami ortopedycznymi czy krążeniowymi.
 

Pranie

materace 4 Pokrowiec można prać w temperaturze 60*C bez obaw o jego uszkodzenie.

H4

th4 Idealny dla osób o wyższej masie (powyżej 90kg), mających problemy z kręgosłupem lub po prostu dla lubiących spać na twardszej powierzchni.
 

Bez kleju

bez kleju Wnętrze materaca stanowi jedną całość (nie jest sklejone z kilku mniejszych elementów), dzięki czemu nie mamy niepotrzebnego kontaktu ze środkami chemicznymi. 

Na każdy stelaż

stelarz Materac nadaje się do wykorzystania na wszelkie rodzaje stelaży (z regulacją lub bez), z listew sztywnych bądź elastycznych a także na konstrukcje z płyt, palet lub bezpośrednio na podłogę
 

Antygrzybiczny

antygrzybiczy Połączenie takich elementów jak otwartokomórkowa pianka i pikowanego pokrowca zapewnia idealną cyrkulację powietrza wewnątrz materaca i zapobiega tworzeniu się pleśni i grzybów

Antyalergiczny

antyalergiczny Do produkcji materaca używamy tylko komponentów objętych certyfikatem Oeko-Tex ( Tekstylia godne zaufania). Oznacza to, że nie zawiera on żadnych szkodliwych substancji, mogących powodować alergie czy uczulenia.
 

Zamek 

zamek Dzięki zastosowaniu zamka wszytego dookoła pokrowca z łatwością możemy go zdjąć i przygotować do czyszczenia lub prania oraz ponownie założyć.

ECO pro

ECO Dzięki wprowadzeniu wielu systemowych rozwiązań, jak optymalny sposób wycięcia stref i pozwalająca oszczędzać miejsce metoda rolowania i pakowania, do minimum ograniczyliśmy odpadowość pianki oraz zużycie folii i energii niezbędnych do wytworzenia naszych materacy. Mimo dużych gabarytów, transport i wnoszenie nawet największych rozmiarów jest dużo prostsze i wygodniejsze (oszczędność miejsca i paliwa).
 

Pianka PU

PU Pianka poliuretanowa o wzmocnionej strukturze i odpowiedniej gęstości (aż 25kg/m3) zapewnia bezproblemowe użytkowanie bez obaw o deformację czy odgniatanie materaca.
 

Recenzje

counter
Oprogramowanie sklepów internetowych SitePromotor  SitePromotor - pozycjonowanie stron internetowych