• -33,33%

Materac SMART

810,00 zł
540,03 zł Zniżka 33,33%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 540,00 zł 0%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Materac SMART zapewnia nam wygodę zbliżoną do topowego modelu COMPLETE, zachowując przy tym cenę na bardzo przystępnym poziomie. Materac SMART™ posiada wycięte 7 STREF KOMFORTU, a jego rdzeń wykonany jest z doskonałej jakości pianki poliuretanowej o wzmocnionej budowie. Jej gęstość (aż 30 kg/m3) gwarantuje komfortowe użytkowanie przez długie lata, bez obaw o zapadanie czy odkształcanie materaca

*Aby poznać cenę danego rozmiaru, należy zaznaczyć wszystkie trzy parametry materaca..

Rozmiar: 70x200
Twardość: H3 - średni
Rodzaj pokrowca: LUX Vital
Ilość

Smart H4 Vital

Materac SMART zapewnia nam wygodę zbliżoną do topowego modelu COMPLETE, zachowując przy tym cenę na bardzo przystępnym poziomie.

Materac SMART™ posiada wycięte 7 STREF KOMFORTU, a jego rdzeń wykonany jest z doskonałej jakości pianki poliuretanowej o wzmocnionej budowie. Jej gęstość (sięgająca 35 kg/m3) gwarantuje komfortowe użytkowanie przez długie lata, bez obaw o zapadanie czy odkształcanie materaca.

Dopełnieniem poczucia pełnej wygody jest warstwa termoelastycznej pianki z pamięcią kształtu (VISCO/MEMORY) V5018 o gęstości aż 50kg/m3 , która zapewnia wręcz niebiański komfort! Opracowana przez NASA dla astronautów technologia dostępna właśnie w tym modelu! Pianka ta, reagując na temperaturę ludzkiego ciała powoduje, że lekko się w nią zapadamy przez co do minimum zmniejsza się nacisk naszego ciała na materac. Dzięki temu czujemy, jakbyśmy prawie unosili się nad materacem. Do tego zapamiętuje kształt naszego ciała, co jeszcze potęguje uczucie komfortu. Doskonale tłumi wszelkie drgania, więc w nocy nie budzimy się za każdym razem, gdy osoba śpiąca obok zmienia pozycję! Visco jest pianą o otwartych komórkach, dzięki czemu zapewnia idealną cyrkulację powietrza, a wręcz posiada właściwości klimatyzujące, więc możesz zapomnieć o uczuciu gorąca i nocnych potach. 

W naszych produktach stosujemy VISCO najnowszej generacji. Dzięki temu do minimum ograniczona została jej nadmierna czułość na zmianę temperatury otoczenia (w zimnym stawała sie bardzo twarda) a co najważniejsze oddawanie ciepła i uczucie gorąca, które często towarzyszyło osobom korzystającym ze starej generacji pianek. Jedynie "pamięć kształtu" jest teraz nieco krótsza. 

Takie połączenie zalecane jest dla ludzi z problemami krążeniowymi,  bolącym kręgosłupem, a nawet wykazuje działanie antyodleżynowe!

Oto główne cechy prezentowanego materaca:

*Polski produkt najwyższej jakości (PRODUCENT - bez pośredników)

*pianka  o grubości 14cm

-wysokoelstyczna pianka HR3529 (35kg/m3)- H2- miękka i otulająca, dla młodzieży, osób starszych lub mających problemy krążeniowe, a także dla tych, którzy cenią miękkość materaca

-poliuretanowa pianka N3043 (30kg/m3)- H3 - niezwykle komfortowy i sprężysty, idealny dla osób o średniej masie ciała ( ok 55-85 kg)

-poliuretanowa pianka N3050 (30kg/m3)- H4 idealny dla osób o wyższej masie, mających problemy z kręgosłupem lub po prostu dla lubiących spać na twardszej powierzchni

*7STREF komfortu wycięte w piance (poprzez nacięcia otrzymujemy różną twardość materaca na różnej jego długości, czyli tam gdzie głowa-twardo, barki-bardziej miękko, biodra- średnio twardo) - wszystko, by utrzymać kręgosłup w prostej pozycji!

*dodatkowe 5 cm warstwy piany MEMORY/VISCO, dla uzyskania maksymalnego komfortu i idealnego podparcia kręgosłupa

*łączna wysokość aż 21 cm (tolerancja wymiarów 2 %)

*kanały powietrzne uzyskane podczas profilowania pianki pozwalają na doskonałą cyrkulację powietrza, zapobiegają poceniu się oraz tworzeniu pleśni i roztocza

*wszyte uchwyty do unoszenia materaca

*zamek rozdzielczy (bezproblemowe zdejmowanie i ubieranie- możliwość prania dwóch części osobno, gdy posiadamy pralkę o niewielkim załadunku)

*dwustronny (możliwość obracania)

*wielosezonowy (zima/lato)

*sposób wycięcia stref ,pikowania materiału oraz barwy pianek mogą się różnić od prezentowanych (zdjęcia poglądowe)

Zamówiony towar wysyłamy maksymalnie w 3dni od zakupu (zaksięgowania wpłaty)!

Pokrowce

Pokrowiec Premium-Bamboo

Pokrowiec BAMBOO wykonany jest z domieszką naturalnego włókna bambusowego. Materiał ten jest przyjazny dla środowiska (bambus uprawiany jest bez stosowania pestycydów i substancji toksycznych), jedwabiście miękki i przyjemny w dotyku.

BAMBOO doskonale izoluje roztocza i inne mikroorganizmy oraz zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Materiał ten w naturalny sposób "odpycha" kurz i zanieczyszczenia. Ma również naturalne właściwości termoregulacyjne (latem powierzchnia bambusa utrzymuje temperaturę niższą o 3*C od temperatury otoczenia).

Główne cechy pokrowca Bamboo:

-przepikowany jest włókniną klimatyzującą o gęstości 180gr/m2, co daje nam łącznie z dzianiną (330gr/m2) i podszewką z wigofilu aż 550 gr/m2!

-wyposażony jest w zamek rozdzielczy, który w przypadku większych rozmiarów umożliwia pranie go w dwóch osobnych częściach (jesli posiadamy niedużą pralkę)

-zastosowano w nim taśmę 3D wszytą dookoła jego boków, aby zapewnić jeszcze lepszą cyrkulację powietrza wawnątrz materaca

-antyalergiczny i przeciwgrzybiczny

Skład dzianiny Bamboo:

26%- naturalne włókna Tencel (Viscon),

1%- naturalne włókna bambusa,

73%- PES

Pokrowiec Jersey Vital

Pokrowiec Vital został wykonany z najwyższej jakości materiałów, zapewniając wyjątkową miękkość, świeżośc oraz niezwykły komfort użytkowania. Jego specjalna budowa pozwala na doskonałą wentylację i optymalną wymianę powietrza wewnątrz, a przy tym zabezpiecza materac przed wnikaniem zanieczyszczeń i drobnoustrojów.

Główne cechy pokrowca Vital:

-finezyjnie przepikowany włókniną klimatyzującą o gęstości 180gr/m2, co wraz z dzianiną (180gr/m2) i podszewką daje łącznie ponad 400gr/m2

-zamek z czterech stron ułatwiający zdejmowanie i zakładanie pokrowca

-antyalergiczny i przeciwgrzybiczny

Skład dzianiny Vital:

-100% poliester
Bamboo

Vital

2 LATA GWARANCJI

Zapewniając o najwyższej jakości produktu , wnętrze materaca zostało objęte 10 letnią gwarancją producenta (na wszelkiego rodzaju odkształcenia czy deformacje)

PIANKA PU

PU.png

Pianka poliuretanowa o wzmocnionej strukturze i dużej gęstości (aż 30kg/m3) zapewnia bezproblemowe użytkowanie bez obaw o deformację czy odgniatanie materaca.

7 STREF KOMFORTU

W materacu zostały wykonane specjalne wycięcia, dzięki którym na poszczególnym jego odcinku uzyskaliśmy różną twardość pianki. Zapewnia to idealne ułożenie ciała i podparcie kręgosłupa, a kanały powietrzne powstałe podczas profilowania umożliwiają lepszą wymianę powietrza wewnątrz.

PIANKA VISCO

Otwartokomórkowa, termoplastyczna pianka Visco reaguje na temperaturę ciała, przez co idealnie dopasowuje się do naturalnych krzywizn człowieka a dzięki olbrzymiej gęstości doskonale podtrzymuje ciało i zmniejsza punktowy nacisk na materac. Zapewnia maksymalne podparcie i pozwala na idealne odprężenie, a także doskonale tłumi drgania.

PIANKA WYSOKOELASTYCZNA

pianka-HR.png

Dzięki swej nieregularnej strukturze i gładkiej fakturze, zimnospieniana pianka HR cechuje się dużą elastycznością punktową i dynamicznym zachowaniem podczas zmiany obciążenia. Poprzez otwarte komórki zapewnia również dobrą wentylację wnętrza.

NA KAŻDY STELAŻ

Materac nadaje się do wykorzystania na wszelkie rodzaje stelaży (z regulacją lub bez), z listew sztywnych bądź elastycznych a także na konstrukcje z płyt, palet lub bezpośrednio na podłogę. Należy zapewnić mu jednak odpowiednią wentylację, by uniknąc gromadzenia sie wilgoci w materacu.

ANTYGRZYBICZNY

antygrzybiczy.png

Połączenie takich elementów jak otwartokomórkowe i przewiewne pianki, kanałów powietrznych, pikowanego pokrowca i zapewnia idealną cyrkulację powietrza wewnątrz materaca i zapobiega tworzeniu się pleśni i grzybów

ANTYALERGICZNY

Do produkcji materaca używamy tylko komponentów objętych certyfikatem Oeko-Tex ( Tekstylia godne zaufania). Oznacza to, że nie zawiera on żadnych szkodliwych substancji, mogących powodować alergie czy uczulenia.

ZAMEK ROZDZIELCZY

Dzięki wprowadzeniu wielu systemowych rozwiązań, jak optymalny sposób wycięcia stref i pozwalająca oszczędzać miejsce metoda rolowania i pakowania, do minimum ograniczyliśmy odpadowość pianki oraz zużycie folii i energii niezbędnych do wytworzenia naszych materacy. Mimo dużych gabarytów, transport i wnoszenie nawet największych rozmiarów jest dużo prostsze i wygodniejsze (oszczędność miejsca i paliwa).

POKROWIEC BIO

visco.png

Poza doskonałej jakości klasycznymi pokrowcami z gęstego i przewiewnego Jerseyu, dostępne są luksusowe wersje z dodatkami bioaktywnymi, takimi jak aktywne srebro czy naturalne włókna bambusa. Zapewnia to maksymalną ochronę antybakteryjną i biobójczą.

H2

Wysokoelastyczna pianka HR3529 (aż 35kg/m3)- Miękki i otulający, dla osób lekkich (ok 20-45kg), dzieci i młodzieży, starszych lub mających problemy krążeniowe, a także dla tych, którzy po prostu cenią miękkość materaca.

ECO PRO

Dzięki wprowadzeniu wielu systemowych rozwiązań, jak optymalny sposób wycięcia stref i pozwalająca oszczędzać miejsce metoda rolowania i pakowania, do minimum ograniczyliśmy odpadowość pianki oraz zużycie folii i energii niezbędnych do wytworzenia naszych materacy. Mimo dużych gabarytów, transport i wnoszenie nawet największych rozmiarów jest dużo prostsze i wygodniejsze (oszczędność miejsca i paliwa).

H3

Poliuretanowa pianka N3043 (30kg/m3)- Niezwykle komfortowy i sprężysty, dla ludzi o średniej wadze (ok 50-85 kg) lub preferujących pośrednią twardość materaca.

BEZ KLEJU

Warstwy materaca nie są połączone klejem, dzięki czemu nie mamy niepotrzebnego kontaktu ze środkami chemicznymi. Takie rozwiązanie umożliwia obracanie dolnej warstwy materaca. Jest więc w pełni dwustronny, przez co możemy maksymalnie wydłużyć jego okres użytkowania.

H4

Poliuretanowa pianka N3050 (30kg/m3)- Idealny dla osób o wyższej masie (powyżej 90kg), mających problemy z kręgosłupem lub po prostu dla lubiących spać na twardszej powierzchni

PRANIE

Pokrowiec można prać w temperaturze 60*C bez obaw o jego uszkodzenie.

WŁAŚCIWOŚCI ORTOPEDYCZNE

wlasciwosci-medyczne.png

Dzięki idealnemu połączeniu wysokoelastycznej pianki HR wyciętej strefowo i warstwy pianki Visco/Memory materac polecany jest dla osób z problemami kręgosłupa czy krążenia. Doskonale sprawdzi się także dla czynnie uprawiających sport.

6 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5904405395592
Ocena 

Dobry materac.

Sprawdza się,wygodny do spania.

Ocena 

Super

Zakup na szybko dla gości po operacji kręgosłupa na szczęście trafiony. Sprawdził się na 60 kg i 90 kg, twardość H4 idealna. Nawet lepszy od sprężynowego z BRW w domu za 2 tys.

Ocena 

Doskonały!

Super, nieduża cena a komfort spania pierwsza klasa. Brak sprężyn, nic się nie wbija. Sama paczka nie większa niż telewizor, materac "napompował" się po kontakcie z powietrzem. Z czystym sumieniem polecam.

Ocena 

Jestem zadowolony

Materac " przybywa" zrolowany w kartonie o długości szerokości produktu. Jest szczelnie zapakowany próżniowo w folię. Po kontakcie w powietrzem pianka materaca wypełnia się powietrzem i materac przybiera formę naturalną.U mnie trwało to ok 3 godzin. Materac choć wyglada solidnie jest bardzo lekki-w porównaniu do mojego poprzedniego o takich samych wymiarach- przynajmniej o połowę. No i na koniec jak się na tym spi. Rewelacja!!! Mam tylko nadzieję że bedzie mi służył następne 20 lat tak jak poprzedni.

Ocena 

polecam

Bardzo wygodny, wstalismy bez bolu plecow, twardosc H4 perfekt (twardy), zadnych zapachow nie wydziela, szczerze polecam.

Ocena 

zadowolona z zakupu

Uwielbiam ten materac. Jest to w prawdzie bardzo indywidualna kwestia, ale jak dla mnie pianka jest dokładnie taka jak być powinna. Nie za twarda, nie za miękka - po prostu w sam raz. Miałam materac sprężynowy a teraz kupilam piankowy i jestem zadowolona

Ocena 

wow wow wow!

Po pary tygodniach użytkowania, mogę śmiało powiedzieć, że materac spełnia swoją funkcje rewelacyjnie. Twardość super, wysypiam się i wstaje bez bólu pleców ! Polecam

Ocena 

:)

Materac ok kładziesz się i zasypiasz aż za szybko;)

Ocena 

Doskonały!

Doskonały materac za przyzwoitą cenę. Śpi się super, kręgosłup już nie boli.

Ocena 

super materac w super cenie

Materac nie takie twardy jak sie spodziewalem ale i tak bardzo wygodne, dobrze sie spi :) Swietna relacja cena/jakosc. Polecam.

Ocena 

fajny materac

Materac dzięki piance visco nie jest zbyt twardy. Córka zadowolona

Ocena 

Super

Produkt zgodny z opisem - najważniejsze że można się dobrze wyspać.

Ocena 

extra

Super materac, nareszcie się wysypiam.

Ocena 

polecamy

Bardzo dobry materac, dość twardy, bardzo dobrze się z mężem wysypiamy, polecam wszystkim

Ocena 

WOW!

Komfort nie z tej ziemi!

Napisz recenzje
Produkty powiązane (7 innych produktów w tej samej kategorii)