Topper / Materac nawierzchniowy MEMO materac nawierzchniowy
nakładka z pianki termoelastyczne viscoelastycznej termoplastycznej MEMO
materace Dzierżoniów Bielawa Świdnica Wrocław
Dolny Śląsk Kłodzko

 

Topper / Materac nawierzchniowy MEMO


Topper MEMO to luksusowy materac nawierzchniowy o grubości 7 cm, który możesz rozłożyć na posiadany materac, niewygodną kanapę czy narożnik lub w dowolnym miejscu domu. Składa się na niego 5 cm termoelastycznej pianki z pamięcią kształtu (VISCO/MEMORY) o gęstości sięgającej 50kg/m3 , która zapewnia wręcz niebiański komfort!

Rozmiar:
Rodzaj pokrowca:
550.00 PLN
230.00  PLN
Ilość:

Wyślij ten produkt znajomemu »

Przechowaj »

 

Wystarczy dobrać interesujący nas pokrowiec i mamy kompletny zestaw, który zmieni nasze dotychczasowe miejsce spania w ideanie komfortowe!

Pokrowiec Basic

Zdejmowany, antyalergiczny pokrowiec z tkaniny mikrofaza, pikowany oddychającą owatą o łącznej gramaturze 200 gr/m2 z zamkiem dookoła, gumami do zamocowania na materacu i trokami ułatwiającymi związanie zwinietego materaca nawierzchniowego.

 

Pokrowiec Jersey Vital

Zdejmowany, antyalergiczny pokrowiec  wykonany z wysokogatunkowej dzianiny materacowej Jersey Vital, finezyjnie pzrepikowanej owatą klimatyzującą o łącznej gęstości aż 360 gr/m2, z możliwością prania w tempetraturze aż 60*C. Posiada zamek z czterech stron ułątwiający zdejmowanie i gumy do zamocowania na materacu bądż wersalce czy kanapie

Topper MEMO to luksusowy materac nawierzchniowy o grubości aż 7 cm, który możesz rozłożyć na posiadany materac, niewygodną kanapę czy narożnik lub w dowolnym miejscu domu (jako spanie okazjonalne). Składa się na niego 5 cm termoelastycznej pianki z pamięcią kształtu (VISCO/MEMORY) o gęstości sięgającej 50kg/m3 , która zapewnia wręcz niebiański komfort i elegancki pokrowiec.

Dzięki zastosowaniu najlepszej na rynku pianki Visco (gęstej, ale bardzo plastycznej), można go zwijać i rozwijać dowolną ilość razy bez obaw o jakiekolwiek uszkodzenia, więc swobodnie możemy go codziennie chwać do szafy bądź miejsca na pościel. Tym sposobem, rozkładając go na swoje dotychczasowe spanie, zapomnimy o wystających sprężynach,  uwierających deskach czy odczuwalnych łączeniach.

Opracowana przez NASA dla astronautów technologia staje się coraz bardziej powszechna! Pianka ta reagując na temperaturę ludzkiego ciała powoduje, że lekko się w nią zapadamy, przez co do minimum zmniejsza się nacisk naszego ciała na materac. Dzięki temu czujemy, jakbyśmy prawie unosili się nad materacem. Do tego zapamiętuje kształt naszego ciała, co jeszcze potęguje uczucie komfortu. Doskonale tłumi wszelkie drgania, więc w nocy nie budzimy się za każdym razem, gdy osoba śpiąca obok zmienia pozycję! Visco jest pianą o otwartych komórkach, dzięki czemu zapewnia idealną cyrkulację powietrza, a wręcz posiada właściwości klimatyzujące, więc możesz zapomnieć o uczuciu gorąca i nocnych potach!

 

Materac MEMO zalecany jest dla ludzi z problemami krążeniowymi, bolącym kręgosłupem, wadami postawy a nawet wykazuje działanie antyodleżynowe! Dzięki niemu zmniejszy sie do minimum punktowy nacisk naszego ciała na podłoże, więc wstaniemy wolni od wszelkich napięć i doskonale wypoczęci. Także ludzie czynnie uprawiający sport docenią jego kojące działanie.

Całości dopełnia zdejmowany, antyalergiczny pokrowiec, finezyjnie przepikowanej owatą klimatyzującą z możliwością prania w temperaturze 60*C. Posiada zamek ułatwiający zdejmowanie i gumy do zamocowania na materacu bądź łóżku, czy kanapie.

Materace z pianką Visco są polecane przez lekarzy na całym świecie i bardzo często uzyskują miano materacy medycznych!!! 

Wkład z pianki wykonany jest z jednego elementu, a nie klejony z kilku!

*kolory pianek i sposób pikowania może się różnić od prezentowanych na zdjęciach

 

 

 

Oprogramowanie sklepów internetowych  sitepromotor