Topper / Materac nawierzchniowy MEMO Royal materac nawierzchniowy nakładka z pianki termoelastyczne viscoelastycznej termoplastycznej MEMO
materace Dzierżoniów Bielawa Topper / Materac nawierzchniowy MEMO Royal materac nawierzchniowy nakładka z pianki termoelastyczne viscoelastycznej termoplastycznej MEMO
Świdnica Topper / Materac nawierzchniowy MEMO Royal materac nawierzchniowy nakładka z pianki termoelastyczne viscoelastycznej termoplastycznej MEMO
Wrocław Dolny Śląsk Kłodzko Topper / Materac nawierzchniowy MEMO Royal materac nawierzchniowy nakładka z pianki termoelastyczne viscoelastycznej termoplastycznej MEMO

 

Topper / Materac nawierzchniowy MEMO Royal


Topper MEMO Royal to ultra luksusowy materac nawierzchniowy o niespotykanej grubości aż 9 cm, który możesz rozłożyć na posiadany materac, niewygodną kanapę czy sofę. Składa się na niego 7 cm termoelastycznej pianki z pamięcią kształtu (VISCO/MEMORY) o gęstości 50kg/m3 , wzbogaconej o masujące wycięcia, dodatkowo zapewniające idealny komfort termiczny snu!

*Aby poznać cenę danego rozmiaru, należy zaznaczyć wszystkie parametry materaca.

Rozmiar:
Rodzaj pokrowca:
590.00 PLN
295.00  PLN
Ilość:

Wyślij ten produkt znajomemu »

Przechowaj »
Topper / Materac nawierzchniowy MEMO Royal materac nawierzchniowy nakładka z pianki termoelastyczne viscoelastycznej termoplastycznej MEMO

materace medyczne visco antyalergiczny antygrzybiczy th2

zamek bez kleju materace 4 dwustronny pokrowiec-pikowany ECO

 

 

 
 

Topper MEMO Royal  to luksusowy materac nawierzchniowy o niespotykanej grubości nawet 9 cm, który możesz rozłożyć na posiadany materac, niewygodną kanapę czy narożnik lub w dowolnym miejscu domu (jako spanie okazjonalne). Składa się na niego 7 cm termoelastycznej pianki z pamięcią kształtu (VISCO/MEMORY) o gęstości aż 50kg/m3 , która zapewnia wręcz niebiański komfort ubrane w elegancki pokrowiec. Dodatkowym atutem są masujące wycięcia wykonane w piance, dzięki którym z każdym ruchem następuje delikatny ucisk ciała.   Zapewniają one także idealną cyrkulację powietrza, znacząco poprawiac komfot termiczny snu.

Dzięki zastosowaniu najlepszej na rynku pianki Visco (bardzo gęstej, ale też plastycznej), można go zwijać i rozwijać dowolną ilość razy bez obaw o jakiekolwiek uszkodzenia, więc swobodnie możemy go codziennie chwać do szafy bądź miejsca na pościel. Tym sposobem, rozkładając go na swoje dotychczasowe spanie, zapomnimy o wystających sprężynach,  uwierających deskach czy odczuwalnych łączeniach, a także wyraźnie zniwelujemy zbytnią twardość podłoża.

Opracowana przez NASA dla astronautów technologia staje się coraz bardziej powszechna! Pianka ta reagując na temperaturę ludzkiego ciała powoduje, że lekko się w nią zapadamy, przez co do minimum zmniejsza się nacisk naszego ciała na materac. Dzięki temu czujemy, jakbyśmy prawie unosili się nad materacem. Do tego zapamiętuje kształt naszego ciała, co jeszcze potęguje uczucie komfortu. Doskonale tłumi wszelkie drgania, więc w nocy nie budzimy się za każdym razem, gdy osoba śpiąca obok zmienia pozycję! Visco jest pianą o otwartych komórkach, dzięki czemu zapewnia idealną cyrkulację powietrza, a wręcz posiada właściwości klimatyzujące, więc możesz zapomnieć o uczuciu gorąca i nocnych potach!

W naszych produktach stosujemy VISCO najnowszej generacji. Dzięki temu do minimum ograniczona została jej nadmierna czułość na zmianę temperatury otoczenia (w zimnym stawała sie bardzo twarda) a co najważniejsze oddawanie ciepła i uczucie gorąca, które często towarzyszyło osobom korzystającym ze starej generacji pianek. Jedynie "pamięć kształtu" jest teraz nieco krótsza.

Materac MEMO zalecany jest dla ludzi z problemami krążeniowymi, bolącym kręgosłupem, wadami postawy a nawet wykazuje działanie antyodleżynowe! Dzięki niemu zmniejszy sie do minimum punktowy nacisk naszego ciała na podłoże, więc wstaniemy wolni od wszelkich napięć i doskonale wypoczęci. Także ludzie czynnie uprawiający sport docenią jego kojące działanie.

Całości dopełnia zdejmowany, antyalergiczny pokrowiec (do wyboru), finezyjnie przepikowany owatą klimatyzującą z możliwością prania w temperaturze 60*C. Posiada zamek ułatwiający zdejmowanie i gumy do zamocowania na materacu bądź łóżku, czy kanapie.

Materace z pianką Visco są polecane przez lekarzy na całym świecie i bardzo często uzyskują miano materacy medycznych!!! 

Wkład z pianki wykonany jest z jednego elementu, a nie klejony z kilku!

*kolory pianek i sposób pikowania czy moletowania pianki może się różnić od prezentowanych na zdjęciachtopper

 

Pokrowce

Pokrowiec Mikrofaza

Antyalergiczny, trójwarstwowy, membranowy pokrowiec z tkaniny mikrofaza, pikowany owatą klimatyzującą (z możliwością prania w 60*C) o łącznej gęstości aż 200gr/m2, wyposażony w zamek błyskawiczny z 4 stron (bezproblemowe zdejmowanie i ubieranie), z gumami do zamocowania na materacu oraz trokami ułatwiającymi związanie materaca po jego zwinięciu.

mikrofaza

Pokrowiec Jersey Vital

Pokrowiec Vital został wykonany z najwyższej jakości materiałów, zapewniając wyjątkową miękkość, świeżośc oraz niezwykły komfort użytkowania. Jego specjalna budowa pozwala na doskonałą wentylację i optymalną wymianę powietrza wewnątrz, a przy tym zabezpiecza materac przed wnikaniem zanieczyszczeń i drobnoustrojów.

Główne cechy pokrowca Vital:

-finezyjnie przepikowany włókniną klimatyzującą o gęstości 180gr/m2, co wraz z dzianiną (180gr/m2) i podszewką daje łącznie ponad 400gr/m2

-zamek z czterech stron ułatwiający zdejmowanie i zakładanie pokrowca

-antyalergiczny i przeciwgrzybiczny

Skład dzianiny Vital:

-100% poliester

topper vital

 

 

2 Lata Gwarancji

materace Zapewniając o wysokiej jakości produktu , wnętrze materaca zostało objęte 2 letnią gwarancją producenta (na wszelkiego rodzaju odkształcenia czy deformacje)

Właściwości ortopedyczne

medyczne Dzięki zastosowaniu pianki Visco/Memory materac polecany jest dla osób z problemami kręgosłupa czy krążenia. Niebywałym atutem są masujące wycięcia, które z każdym ruchem delikatnie uciskąją ciało leżącego i poprawiają cyrkulację powietrza. Topper doskonale sprawdzi się także dla czynnie uprawiających sport.
 

Pranie

materace 4 Pokrowiec można prać w temperaturze 60*C bez obaw o jego uszkodzenie.

Pianka Visco

visco Otwartokomórkowa, termoplastyczna pianka Visco reaguje na temperaturę ciała, przez co idealnie dopasowuje się do naturalnych krzywizn człowieka a dzięki olbrzymiej gęstości doskonale podtrzymuje ciało i zmniejsza punktowy nacisk na materac. Zapewnia maksymalne podparcie i pozwala na idealne odprężenie, a także doskonale tłumi drgania nie powodując przy tym uczucia gorąca.
 

Bez kleju

bez kleju Wnętrze materaca stanowi jedną całość (nie jest sklejone z kilku mniejszych elementów), dzięki czemu nie mamy niepotrzebnego kontaktu ze środkami chemicznymi. 

Na każdy stelaż

stelarz Materac nadaje się do wykorzystania na wszelkie rodzaje stelaży (z regulacją lub bez), z listew sztywnych bądź elastycznych a także na konstrukcje z płyt, palet lub bezpośrednio na podłogę
 

Antygrzybiczny

antygrzybiczy Połączenie takich elementów jak otwartokomórkowa pianka i pikowanego pokrowca zapewnia idealną cyrkulację powietrza wewnątrz materaca i zapobiega tworzeniu się pleśni i grzybów

Antyalergiczny

antyalergiczny Do produkcji materaca używamy tylko komponentów objętych certyfikatem Oeko-Tex ( Tekstylia godne zaufania). Oznacza to, że nie zawiera on żadnych szkodliwych substancji, mogących powodować alergie czy uczulenia.
 

Zamek 

zamek Dzięki zastosowaniu zamka wszytego dookoła pokrowca z łatwością możemy go zdjąć i przygotować do czyszczenia lub prania oraz ponownie założyć.

ECO pro

ECO Dzięki wprowadzeniu wielu systemowych rozwiązań, jak optymalny sposób wycięcia stref i pozwalająca oszczędzać miejsce metoda rolowania i pakowania, do minimum ograniczyliśmy odpadowość pianki oraz zużycie folii i energii niezbędnych do wytworzenia naszych materacy. Mimo dużych gabarytów, transport i wnoszenie nawet największych rozmiarów jest dużo prostsze i wygodniejsze (oszczędność miejsca i paliwa).
 

H2

th2 Pianka V5018 (aż 50kg/m3)- Miękka i otulająca, czyli doskonale dopasowująca się do kształtu ciała człowieka oraz niwelująca nierówności podłoża. Także dla tych, którzy chcą zmiękczyć obecne miejsce spania i porawić komfort leżenia. Cechy te sprawiają również, że materac z łatwością można złożyć, zwinąć i schować do pojemnika na pościel.
 

Recenzje

counter
Oprogramowanie sklepów internetowych SitePromotor  SitePromotor - pozycjonowanie stron internetowych