Topper / Materac nawierzchniowy GELLO Materace nawierzchniowe Dzierżoniów Bielawa Świdnica
Kłodzko

 

Topper / Materac nawierzchniowy GELLO


Masz już dość swojego starego materaca lub niewygodnej, twardej kanapy, a nie chcesz wydawać większej gotówki na nowe łóżko?!? Chcesz mieć rezerwowy materac dla gości, aby nie spali na twardej podłodze, który możesz w każdej chwili zwinąć w rulon i schować do szafy?!? Nie czekaj ani chwili! Nasz Topper powinien jak najszybciej zagościć na Twoim łóżku!

Rozmiar:
450.00 PLN
210.00  PLN
Ilość:

Wyślij ten produkt znajomemu »

Przechowaj »

Główne cechy produktu:

*całkowita grubość ok 6cm

*wkład z pianki żelowej o gęstości nawet 50kg/m3 i grubości 5 cm

*zdejmowany, antyalergiczny pokrowiec z mikrofazy pikowanej oddychającą owatą o łącznej gęstości aż 200gr/m2 z możliwością prania w temperaturze 60*C, z gumami do zamocowania na materacu

*w niektórych przypadkach wkład z pianki żelowej może być sklejony dwóch/trzech części

Topper, jak każdy nowy produkt, posiada zapach, który ustąpi po maksimum 72h od rozpakowania 

Topper GELLO to luksusowy materac nawierzchniowy o grubości 6 cm, który możesz rozłożyć na posiadany materac, kanapę, niewygodną wersalkę lub w dowolnym miejscu domu. Składa się na niego termoplastyczna pianka żelowa , którą zaprojektowano aby zapewnić idealną temperaturę i komfort podczas snu . Posiada ona otwarte komórki, które pozwalają na optymalną cyrkulację powietrza przez cały rok,a latem nawet uczucie chłodu. Olbrzymia gęstośc i elastyczność tego surowca pozwalają natomiast doskonale podpierać stawy i mięśnie przez całą noc. Pianka materaca nawierzchniowego /toppera pod wpływem nacisku i temperatury człowieka otula całe ciało, dlatego czujemy się jakbyśmy unosili się nad materacem :) Dopełnieniem całości jest finezyjnie pikowany pokrowiec z dzianiny materacowej mikrofaza , z czterostronnym zamkiem i gumami zapewniającymi doskonałe utrzymanie toppera na materacu.

Dodatkowym atutem toppera jest duża plastyczność, dlatego bez wysiłku możemy go codziennie zdejmować z kanapy czy narożnika, zwinąć i bez problemu schować wraz z pościelą.

Pianka żelowa GELSCHAUM łączy zalety pianki HR z prozdrowotnymi właściwościami leżenia pianki Viscoelastycznej. Otwartokomórkowa struktura pianki zimnospienianej (HR), porównywalna z budową gąbki naturalnej, zapewnia wysoką oddychalność i doskonałą wymianę wilgoci. Powyższe cechy, niezbędne do stworzenia idealnego klimatu do spania, połączono z uczuciem lekkości leżenia na materacu z pianki Visco (Memory). Efektem ubocznym zastosowania pianki z pamięcią jest jej zależność od temperatury otoczenia. Gdy preferujemy niższą temperaturę w sypialni, staje się ona twarda. Jednak ta niechciana cecha została teraz wyeliminowana dzięki piance żelowej GELSCHAUM. Delikatne zapadanie się w tej piance i lekkość leżenia czynią każdą noc spędzoną na niej niezapomnianym przeżyciem.

 

Oprogramowanie sklepów internetowych  sitepromotor