• -50%
  • Nowy

Poduszka Memory Premium Soja

300,00 zł
150,00 zł Zniżka 50%
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Poduszka MEMORY PREMIUM SOJA zawiera formowany wkład pianki Visco/Memory o gęstości 50kg/m3, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu naszej głowy i karku, nawet przy intensywnej zmianie ułożenia ciała. W przeciwieństwie do zwykłych poduszek nie ma tendencji do ubijania się i spłaszczania się, jest niezwykle wytrzymała.Dzięki dodatkowi naturalnej soi, która jest bogata w składniki odżywcze (bez GMO), redukuje zapach i pochodzi z surowców odnawialnych.

Ilość

Poduszka Aloes 3D.jpg

.

Poduszka MEMORY PREMIUM SOJA zawiera formowany wkład pianki Visco/Memory o gęstości 50kg/m3, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu naszej głowy i karku, nawet przy intensywnej zmianie ułożenia ciała. W przeciwieństwie do zwykłych poduszek nie ma tendencji do ubijania się i spłaszczania się, jest niezwykle wytrzymała. Poduszka dopasowuje się do naturalnych krzywizn oraz ramion, co z jednej strony zapewnia odpowiednie podparcie, natomiast z drugiej zapobiega uciskowi. Dzięki dodatkowi naturalnej soi, która jest bogata w składniki odżywcze (bez GMO), redukuje zapach i pochodzi z surowców odnawialnych.
Właściwości antyalergiczne oraz zapobiegające rozwojowi roztoczy gwarantują higieniczne warunki snu oraz odpoczynku.

Produkt wyprodukowany z wykorzystaniem naturalnych surowców, które zastąpiły część syntetycznych komponentów.Model ten posiada optymalne wymiary- ok 40x70x13cm, waga ok 1000 gr
(tolerancja 5%)

Na poduszę udzielamy10 lat gwarancji!!!

Pianka opracowana przez NASA reagując na temperaturę ludzkiego ciała powoduje, że lekko się w nią zapadamy, przez co do minimum zmniejsza się nacisk naszego ciała na materac. Do tego zapamiętuje kształt naszego ciała, co jeszcze potęguje uczucie komfortu. Visco jest pianą o otwartych komórkach, dzięki czemu zapewnia idealną cyrkulację powietrza, a wręcz posiada właściwości klimatyzujące, więc możesz zapomnieć o uczuciu gorąca i nocnych potach!

Poduszka ta zapewnia kojący komfort, dzięki czemu Twoja głowa, szyja i ramiona mogą być zrelaksowane. Viscoelastyczne komórki natychmiast dostosowują się do kształtu, redukują nacisk, ale zawsze wracają do swojej pierwotnej formy.

Pokrowiec poduszki został wykonany w technologii membranowej, wewnątrz z miękkiego i przyjemnego jerseyu,a z zewnątrz z Purotexu, więc doskonale przepuszcza powietrze i komfort termiczny jest tu na najwyższym poziomie. Posiada wszyty zamek błyskawiczny i nadaje się do prania w temperaturze do 30*C.

Jest to produkt w pełni hypoalergiczny i posiada CERTYFIKAT OEKO-TEX klasy I, zapewniający, że wszystkie materiały użyte do jego produkcji są wolne od szkodliwych substancji, mających negatywny wpływ na zdrowie.

Czym jest poduszka ortopedyczna:
Najważniejsza funkcja poduszki ortopedycznej to odpowiednie podparcie odcinka szyjnego kręgosłupa oraz głowy, czyli zapewnienie anatomicznej postawy ciała podczas spania.
Niweluje bóle kręgosłupa, szyi, głowy, które pojawiają się podczas snu oraz po spaniu.
Zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa i całego ciała podczas snu w pozycji bocznej i na plecach.
Wpływa pozytywnie na Twój kręgosłup i Twoje zdrowie! Zapewnia zdrowy i komfortowy SEN.

DOSKONAŁY DO WSZYSTKICH POZYCJI SPANIA.

Niezależnie od tego, czy śpisz na plecach, na boku, na brzuchu - lub zmieniasz pozycję podczas snu - ta poduszka jest właśnie dla Ciebie.

Jako produkt o walorach medycznych, zapewnia odpowiednie warunki, które mają na celu:

*wspomagać proces rehabilitacji wad postawy

*przeciwdziałać wadom rozwoju układu ruchowego

*zmniejszać nacisk na kręgi podczas snu

*rozluźniać mięśnie

*wspomagać proces regeneracji

Twardość poduszki określamy jako ŚREDNIA.

spanie

Dla kogo jest ta poduszka?
Kluczowym elementem przy wyborze poduszki jest wybór odpowiedniej do naszego wzrostu i wagi oraz szerokości barków.

Wysokość poduszki to 13cm. Jest to ważne, ponieważ ma to ogromne znaczenia w celu prostego ułożeniu kręgów szyjnych.

Jej twardość określana jest jako średnia.

Takie parametry sprawiają, że jej rozmiar to ŚREDNI M, co sprawia, że jest odpowiednia dla osób:

wzrost 145 cm do 195 cm
W widocznej tabel kolor pomarańczowy oznacza, że poduszka jest dla ciebie odpowiednia.

Co jeśli nie mieszczę się w tabeli?

Kolejnym parametrem, który należy wziąć pod uwagę jest szerokość barku i jeżeli wynosi między 9-20 cm poduszka jest odpowiednia. Proszę pamiętać ze ważniejszym parametrem jest jednak wzrost i waga które widzimy w tabeli. Dlatego na podstawie wzrostu i wagi powinniśmy w pierwszej kolejności sprawdzać rozmiar.
Poduszka zapakowana jest w elegancką torbę, dzięki temu łatwo ją przenosić, a także czyni ją to doskonałym prezentem dla najbliższych.
100 Przedmioty
Produkty powiązane (5 innych produktów w tej samej kategorii)