Poduszka Memory PRO
 Poduszka Memory PRO
 Poduszka Memory PRO

 

Poduszka Memory PRO


Poduszka MEMORY PRO wypełniona jest profilowaną pianką termoplastyczną połączoną ze stanowiącą jej rdzeń gęsta pianką poliuretanową. Takie  rozwiązanie zapewnia nam idealne podparcie głowy i szyjnego odcinek kręgosłupa.

100.00  PLN
50.00  PLN
Ilość:

Wyślij ten produkt znajomemu »

Przechowaj »

Głosów: 9.8/10 (41 Głosujących)

Zobacz recenzje dla produktu Poduszka Memory PRO (0) »Poduszka Memory PRO

Poduszka MEMORY PRO wypełniona jest profilowaną pianką termoplastyczną połączoną ze stanowiącą jej rdzeń gęsta pianką poliuretanową. Takie  rozwiązanie zapewnia nam idealne podparcie głowy i szyjnego odcinek kręgosłupa. Pianka Visco/Memory ma gęstość aż 50kg/m3, więc cechuje się olbrzymią wypornością a jej duża plastyczność zapewnia idealne dopasowanie się do kształtu naszej głowy, nawet przy intensywnej zmianie ułożenia ciała. Poduszka rozluźnia mięśnie karku i zapobiega powstawaniu zespołów napięciowo-bólowych szyi i ramion.

Pianka opracowana przez NASA reagując na temperaturę ludzkiego ciała powoduje, że lekko się w nią zapadamy, przez co do minimum zmniejsza się nacisk naszego ciała na materac. Do tego zapamiętuje kształt naszego ciała, co jeszcze potęguje uczucie komfortu. Visco jest pianą o otwartych komórkach, dzięki czemu zapewnia idealną cyrkulację powietrza, a wręcz posiada właściwości klimatyzujące, więc możesz zapomnieć o uczuciu gorąca i nocnych potach!

W naszych produktach stosujemy VISCO najnowszej generacji. Dzięki temu do minimum ograniczona została jej nadmierna czułość na zmianę temperatury otoczenia (w zimnym stawała się bardzo twarda) a co najważniejsze oddawanie ciepła i uczucie gorąca, które często towarzyszyło osobom korzystającym ze starej generacji pianek. Jedynie "pamięć kształtu" jest teraz nieco krótsza.


Śpiąc na ergonomicznej poduszce profilowanej pozwalasz na rozluźnienie i zrelaksowanie całego ciała. Zalecana jest również osobom z problemami krążeniowymi, gdyż zmniejsza punkowy nacisk głowy i karku na poduszkę.
Dzięki połączeniu pianki Visco ze stabilizującą warstwą pianki poliuretanowej nie będziemy odczuwali zbytniego zatapiania się naszej głowy i karku w poduszkę.

Doskonale sprawdzi się podczas snu, odpoczynku, oglądania telewizji jak również w podróży czy samochodzie.

Główne cechy produktu:

*produkt POLSKI

*wymiary: 37x53cm; wysokość 11/7/8,5cm

*pokrowiec z gęstej dzianiny Jersey Vital pikowany włókniną klimatyzującą (łącznie ok 320gr/m3) , wyposażony w zamek błyskawiczny- 100 % PES

Recenzje

counter
Oprogramowanie sklepďż˝w internetowych SitePromotor  SitePromotor - pozycjonowanie stron internetowych