O nas

Dążenie do doskonałości...

„Siedzimy” w piance poliuretanowej już ponad 20 lat. Na początku, głównie jako pośrednicy, sprzedawaliśmy ją w różnej formie ( materace, formatki, całe bloki) do wielu krajów europejskich. Po czasie doszliśmy do wniosku, że czas wnieść w temat pianki i materaców coś od siebie.

Zauważyliśmy, że na zachodzie Europy materace piankowe zaczynają wypierać te tradycyjne, ze sprężynami. I faktycznie, na własnej skórze wypróbowaliśmy to rozwiązanie. Zapewne znacie uczucie, kiedy podczas snu, osoba leżąca obok wierci się i często zmienia pozycję, a człowiek ciągle się budzi, bo całe łóżko się trzęsie, a my razem z nim. Wyeliminowanie sprężyn sprawiło, że te nieprzyjemne doznania minęły. Spało się dobrze, ale do perfekcji było daleko. Zaczęliśmy więc łączyć różne rodzaje pianek i było dużo lepiej. Jednak wnioski są jednoznaczne:

NIE MA MATERACA, KTÓRY ODPOWIADAŁBY KAŻDEMU.

Są producenci, którzy twierdzą, że stworzyli jeden doskonały materac dla wszystkich. Bzdura! Przecież 40.kg  filigranowa kobieta nie wyśpi się na mega twardym materacu odpowiednim dla 120 kg mężczyzny! Inną sprawą są strefy komfortu  wycięte w piance. Są to nacięcia, które powodują inna twardość materaca na wysokości głowy, inną tam gdzie barki, a jeszcze inną przy biodrach (im jest ich więcej, tym jest bardziej miękko). Wszystko po to, by utrzymać nasz kręgosłup w prostej (zdrowej) pozycji. Wg niektórych nie ma to sensu, ponieważ ludzie są różnego wzrostu i człowiek o wzroście 2m ma biodra na innej wysokości niż ten 150 cm. Zgadza się. Ale  to już są ekstremalne porównania! Bierzemy pod uwagę średni wzrost człowieka,  strefy są przecież wycięte na pewnych odcinkach, a nie punktowo. Stąd też twierdzenie, że strefy są niepotrzebne, jest nieprawdziwe. Inną kwestią jest stosowanie pianki memory ( z pamięcią, VISCO). Jest to chyba najlepszy wynalazek, żeby w końcu wyspać się jak król ( wszystko dzięki amerykańskiej agencji kosmicznej NASA). Pianka ta reaguje na temperaturę ludzkiego ciała powodując, że lekko się w nią zapadamy przez co do minimum zmniejsza się nacisk naszego ciała na materac. Dzięki temu czujemy, jakbyśmy prawie unosili się nad materacem. Do tego zapamiętuje kształt naszego ciała, co jeszcze potęguje uczucie komfortu! I wg nas dopiero takie połączenie, czyli gęstej piany, wyciętej strefowo jako rdzeń materaca plus warstwa pianki memory daje nam uczucie pełnego zadowolenia podczas snu.

Zajęło nam to kilka lat, ale teraz z czystym sumieniem możemy polecić takie rozwiązanie i właśnie taką konfigurację proponujemy w naszej topowej linii materaców COMPLETE™. Po nocy na takim materacu sami stwierdzicie, że tak wyspani jeszcze nie byliście J Jednak dla tych, którzy mają inną wizję co do wygody w łóżku, mamy inne rozwiązania.

Jest jeszcze jedna cecha, która odróżnia nas od innych producentów. To niesamowite bogactwo materiałów, z których szyjemy pokrowce na każdy materac. Najnowsze technologie użyte do produkcji, setki testów i badań dają świetne efekty. Oferujemy pokrowce antycellulitowe, przejmujące ładunki elektrostatyczne z ciała ludzkiego, łagodzące bóle, chłodzące w upalne dni, o nieustającym zapachu japońskiej wiśni, pochłaniające wydychany przez człowieka CO2, z coenzymem Q10, nieprzepuszczające wilgoci, z aktywnymi dodatkami jak i wiele innych. To powoduje, że tylko u nas można stworzyć materac na miarę potrzeb każdego człowieka! Nasz konfigurator umożliwi wybór odpowiedniego pokrowca do wybranego wcześniej materaca.

Oczywiście na wszystkie komponenty użyte do produkcji materacy posiadamy certyfikat Oeko-Tex Standard 100 ( tekstylia godne zaufania)

TYLKO Z NAMI TWÓJ SEN OSIĄGNIE FAZĘ REM!

Oprogramowanie sklepów internetowych SitePromotor  SitePromotor - pozycjonowanie stron internetowych