SMART Jysk Hilding
Pan Materac FDM Materace Wrocław Materac Smart SMART Jysk Hilding
Materac z pamięcią kształtu SMART Jysk Hilding
Materace Dzierżoniów Materace Świdnica materac termoplastyczny materace łożkowe SMART Jysk Hilding
materac piankowy materce hotelowe materac z pianką visco SMART Jysk Hilding

 

SMART


Materac SMART zapewnia nam wygodę zbliżoną do topowego modelu COMPLETE, zachowując przy tym cenę na bardzo przystępnym poziomie. Materac SMART™ posiada wycięte 7 STREF KOMFORTU, a jego rdzeń wykonany jest z doskonałej jakości pianki poliuretanowej o wzmocnionej budowie. Jej gęstość (aż 30 kg/m3) gwarantuje komfortowe użytkowanie przez długie lata, bez obaw o zapadanie czy odkształcanie materaca

*Aby poznać cenę danego rozmiaru, należy zaznaczyć wszystkie trzy parametry materaca..

Rozmiar:
Twardość:
Rodzaj pokrowca:
990.00  PLN
660.00  PLN
Ilość:

Wyślij ten produkt znajomemu »

Przechowaj »

Głosów: 9.6/10 (127 Głosujących)

Zobacz recenzje dla produktu SMART (13) »SMART Jysk Hilding

materacemedyczneviscoPUpianka-HRmaterace 7antyalergicznyantygrzybiczymateracepokrowiec-bioaktywny

stelarzzamekbez klejumaterace 4tasma-3duszydwustronnypokrowiec-pikowanyECO

 

 

 
 

Materac SMART zapewnia nam wygodę zbliżoną do topowego modelu COMPLETE, zachowując przy tym cenę na bardzo przystępnym poziomie.


Materac SMART™ posiada wycięte 7 STREF KOMFORTU, a jego rdzeń wykonany jest z doskonałej jakości pianki poliuretanowej o wzmocnionej budowie. Jej gęstość (sięgająca 35 kg/m3) gwarantuje komfortowe użytkowanie przez długie lata, bez obaw o zapadanie czy odkształcanie materaca.


Dopełnieniem poczucia pełnej wygody jest warstwa termoelastycznej pianki z pamięcią kształtu (VISCO/MEMORY) V5018 o gęstości aż 50kg/m3 , która zapewnia wręcz niebiański komfort! Opracowana przez NASA dla astronautów technologia dostępna właśnie w tym modelu! Pianka ta, reagując na temperaturę ludzkiego ciała powoduje, że lekko się w nią zapadamy przez co do minimum zmniejsza się nacisk naszego ciała na materac. Dzięki temu czujemy, jakbyśmy prawie unosili się nad materacem. Do tego zapamiętuje kształt naszego ciała, co jeszcze potęguje uczucie komfortu. Doskonale tłumi wszelkie drgania, więc w nocy nie budzimy się za każdym razem, gdy osoba śpiąca obok zmienia pozycję! Visco jest pianą o otwartych komórkach, dzięki czemu zapewnia idealną cyrkulację powietrza, a wręcz posiada właściwości klimatyzujące, więc możesz zapomnieć o uczuciu gorąca i nocnych potach. 

W naszych produktach stosujemy VISCO najnowszej generacji. Dzięki temu do minimum ograniczona została jej nadmierna czułość na zmianę temperatury otoczenia (w zimnym stawała sie bardzo twarda) a co najważniejsze oddawanie ciepła i uczucie gorąca, które często towarzyszyło osobom korzystającym ze starej generacji pianek. Jedynie "pamięć kształtu" jest teraz nieco krótsza. 


Takie połączenie zalecane jest dla ludzi z problemami krążeniowymi,  bolącym kręgosłupem, a nawet wykazuje działanie antyodleżynowe!


Oto główne cechy prezentowanego materaca:
*Polski produkt najwyższej jakości (PRODUCENT - bez pośredników)
*pianka  o grubości 14cm
-wysokoelstyczna pianka HR3529 (35kg/m3)- H2- miękka i otulająca, dla młodzieży, osób starszych lub mających problemy krążeniowe, a także dla tych, którzy cenią miękkość materaca
-poliuretanowa pianka N3043 (30kg/m3)- H3 - niezwykle komfortowy i sprężysty, idealny dla osób o średniej masie ciała ( ok 55-85 kg)
-poliuretanowa pianka N3050 (30kg/m3)- H4 idealny dla osób o wyższej masie, mających problemy z kręgosłupem lub po prostu dla lubiących spać na twardszej powierzchni
*7STREF komfortu wycięte w piance (poprzez nacięcia otrzymujemy różną twardość materaca na różnej jego długości, czyli tam gdzie głowa-twardo, barki-bardziej miękko, biodra- średnio twardo) - wszystko, by utrzymać kręgosłup w prostej pozycji!
*dodatkowe 5 cm warstwy piany MEMORY/VISCO, dla uzyskania maksymalnego komfortu i idealnego podparcia kręgosłupa
*łączna wysokość aż 21 cm (tolerancja wymiarów 2 %)
*kanały powietrzne uzyskane podczas profilowania pianki pozwalają na doskonałą cyrkulację powietrza, zapobiegają poceniu się oraz tworzeniu pleśni i roztocza
*wszyte uchwyty do unoszenia materaca
*zamek rozdzielczy (bezproblemowe zdejmowanie i ubieranie- możliwość prania dwóch części osobno, gdy posiadamy pralkę o niewielkim załadunku)
*dwustronny (możliwość obracania)
*wielosezonowy (zima/lato)

*sposób wycięcia stref ,pikowania materiału oraz barwy pianek mogą się różnić od prezentowanych (zdjęcia poglądowe)

Zamówiony towar wysyłamy maksymalnie w 3dni od zakupu (zaksięgowania wpłaty)! 

Pokrowce

Pokrowiec Premium-Bamboo

Pokrowiec BAMBOO wykonany jest z domieszką naturalnego włókna bambusowego. Materiał ten jest przyjazny dla środowiska (bambus uprawiany jest bez stosowania pestycydów i substancji toksycznych), jedwabiście miękki i przyjemny w dotyku.

BAMBOO doskonale izoluje roztocza i inne mikroorganizmy oraz zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Materiał ten w naturalny sposób "odpycha" kurz i zanieczyszczenia. Ma również naturalne właściwości termoregulacyjne (latem powierzchnia bambusa utrzymuje temperaturę niższą o 3*C od temperatury otoczenia).

Główne cechy pokrowca Bamboo:

-przepikowany jest włókniną klimatyzującą o gęstości 180gr/m2, co daje nam łącznie z dzianiną (330gr/m2) i podszewką z wigofilu aż 550 gr/m2!

-wyposażony jest w zamek rozdzielczy, który w przypadku większych rozmiarów umożliwia pranie go w dwóch osobnych częściach (jesli posiadamy niedużą pralkę)

-zastosowano w nim taśmę 3D wszytą dookoła jego boków, aby zapewnić jeszcze lepszą cyrkulację powietrza wawnątrz materaca

-antyalergiczny i przeciwgrzybiczny

Skład dzianiny Bamboo:

26%- naturalne włókna Tencel (Viscon),

1%- naturalne włókna bambusa,

73%- PES

bamboo

 

Pokrowiec premium Silver Protect

Pokrowiec materacowy SILVER PROTECT posiada właściwości, które blokują dostęp oraz hamują rozwój pasożytów i bakterii na powierzchni materaca. Wysokiej jakości materiał jest jonizowany srebrem i posiada antymikrobialne działanie. Dzięki tym cechom już po upływie 2 godzin zmniejsza się ilość szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów na materacu o 95 %.

Srebro hamuje również elektryzowanie się materiału, dzięki czemu nie osiada na nim kurz. Dodatkowym atutem jest róznież neutralizowanie ładunków elektrycznych z człowieka, co docenią osoby, które mają z tym problem.

Pokrowiec SILVER PROTECT zapewni - szczególnie alergikom - spokojny sen i pełen komfort w nocy. Zapobiega również powstawaniu pleśni i pojawianiu się nieprzyjemnego zapachu.

Główne cechy pokrowca Silver Protect:

-przepikowany jest włókniną klimatyzującą o gęstości 180gr/m2, co daje nam łącznie z dzianiną (300gr/m2) i podszewką z wigofilu aż 520 gr/m2!

-wyposażony jest w zamek rozdzielczy, który w przypadku większych rozmiarów umożliwia pranie go w dwóch osobnych częściach (jesli posiadamy niedużą pralkę)

-zastosowano w nim taśmę 3D wszytą dookoła jego boków, aby zapewnić jeszcze lepszą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca oraz uchwyty do obracania materaca

-antyalergiczny i przeciwgrzybiczny

silver-protect

Pokrowiec premium TENCEL

Cechą charakterystyczną pokrowca TENCEL jest to, że absorbuje nadmiar wilgoci i uwalnia ja do atmosfery. Jest gładki i niezwykle miły w dotyku. W doskonały sposób łączy zalety innych włókien- jest delikatny jak jedwab, wytrzymały jak poliester, chłonny jak len, ciepły jak wełna i bardziej chłonny od bawełny (nawet o 50%). Posiada również doskonałe właściwości chłodzące latem, przez co zapewnia skórze optymalny klimat.

TENCEL w naturalny sposób zapobiega rozwojowi bakterii i drobnoustrojów. Jest idealny dla alergików i osób z wrażliwą skórą.

Włókno TENCEL jest czyste, wolne od chemikaliów i nie podrażnia skóry. Dzięki temu ta oddycha i ma zdrowy wygląd. TENCEL jest w 100% naturalny (pochodzi z celulozy drzewnej), a w jego produkcji nie wykorzystuje się żadnych substancji żrących ani toksycznych. Końcowy produkt jest w 100% biodegradowany.

Główne cechy pokrowca TENCEL:

-przepikowany jest włókniną klimatyzującą o gęstości 180gr/m2, co daje nam łącznie z dzianiną (270gr/m2) i podszewką z wigofilu aż 500 gr/m2!

-wyposażony jest w zamek rozdzielczy, który w przypadku większych rozmiarów umożliwia pranie go w dwóch osobnych częściach (jeśli posiadamy niedużą pralkę)

-zastosowano w nim taśmę wentylującą 3D wszytą dookoła jego boków, aby zapewnić jeszcze lepszą cyrkulację powietrza wewnątrz oraz uchwyty do obracania materaca

-antyalergiczny i przeciwgrzybiczny

Skład dzianiny Tencel:

37% -włókna Tencel (Lyocell)

63% -poliester

Pokrowiec 

tencel

Pokrowiec Jersey Vital

Pokrowiec Vital został wykonany z najwyższej jakości materiałów, zapewniając wyjątkową miękkość, świeżośc oraz niezwykły komfort użytkowania. Jego specjalna budowa pozwala na doskonałą wentylację i optymalną wymianę powietrza wewnątrz, a przy tym zabezpiecza materac przed wnikaniem zanieczyszczeń i drobnoustrojów.

Główne cechy pokrowca Vital:

-finezyjnie przepikowany włókniną klimatyzującą o gęstości 180gr/m2, co wraz z dzianiną (180gr/m2) i podszewką daje łącznie ponad 400gr/m2

-zamek z czterech stron ułatwiający zdejmowanie i zakładanie pokrowca

-antyalergiczny i przeciwgrzybiczny

Skład dzianiny Vital:

-100% poliester

smartvital

 

 

2 Lata Gwarancji

materace Zapewniając o najwyższej jakości produktu , wnętrze materaca zostało objęte 2 letnią gwarancją producenta (na wszelkiego rodzaju odkształcenia czy deformacje)

Pianka PU

PU Pianka poliuretanowa o wzmocnionej strukturze i dużej gęstości (aż 30kg/m3) zapewnia bezproblemowe użytkowanie bez obaw o deformację czy odgniatanie materaca.
 

7 stref komfortu

materace 7 W dolnej warstwie materaca zostały wykonane specjalne wycięcia, dzięki którym na poszczególnym jego odcinku uzyskaliśmy różną twardość pianki. Zapewnia to idealne ułożenie ciała i podparcie kręgosłupa, a kanały powietrzne powstałe podczas profilowania umożliwiają lepszą wymianę powietrza wewnątrz.

Pianka Visco

visco Otwartokomórkowa, termoplastyczna pianka Visco reaguje na temperaturę ciała, przez co idealnie dopasowuje się do naturalnych krzywizn człowieka a dzięki olbrzymiej gęstości doskonale podtrzymuje ciało i zmniejsza punktowy nacisk na materac. Zapewnia maksymalne podparcie i pozwala na idealne odprężenie, a także doskonale tłumi drgania.
 

Pianka wysokoelastyczna

pianka-HR Dzięki swej nieregularnej strukturze i gładkiej fakturze, zimnospieniana pianka HR cechuje się dużą elastycznością punktową i dynamicznym zachowaniem podczas zmiany obciążenia. Poprzez otwarte komórki zapewnia również dobrą wentylację wnętrza.

Na każdy stelaż

stelarz Materac nadaje się do wykorzystania na wszelkie rodzaje stelaży (z regulacją lub bez), z listew sztywnych bądź elastycznych a także na konstrukcje z płyt, palet lub bezpośrednio na podłogę
 

Antygrzybiczny

antygrzybiczy Połączenie takich elementów jak otwartokomórkowe pianki, kanałów powietrznych, pikowanego pokrowca i taśmy wentylacyjnej 3D wszytej dookoła zapewnia idealną cyrkulację powietrza wewnątrz materaca i zapobiega tworzeniu się pleśni i grzybów

Antyalergiczny

antyalergiczny Do produkcji materaca używamy tylko komponentów objętych certyfikatem Oeko-Tex ( Tekstylia godne zaufania). Oznacza to, że nie zawiera on żadnych szkodliwych substancji, mogących powodować alergie czy uczulenia.
 

Zamek rozdzielczy

zamek Dzięki zastosowaniu zamka rozdzielczego, z łatwością możemy rozdzielić pokrowiec na dwie części. Daje to możliwość łatwego przygotowania go do czyszczenia lub prania ( gdy posiadamy niedużą pralkę).

Pokrowiec BIO

bioaktywny Poza doskonałej jakości klasycznymi pokrowcami z gęstego i przewiewnego Jerseyu, dostępne są luksusowe wersje z dodatkami bioaktywnymi, takimi jak aktywne srebro czy naturalne włókna bambusa. Zapewnia to maksymalną ochronę antybakteryjną i biobójczą.
 

H2

th2 Wysokoelastyczna pianka HR3529 (35 kg/m3) + Visco V5018 (50kg/m3)- Miękki i otulający, dla osób lekkich (ok 20-45kg), dzieci i młodzieży, starszych lub mających problemy krążeniowe, a także dla tych, którzy po prostu cenią miękkość materaca.

ECO pro

ECO Dzięki wprowadzeniu wielu systemowych rozwiązań, jak optymalny sposób wycięcia stref i pozwalająca oszczędzać miejsce metoda rolowania i pakowania, do minimum ograniczyliśmy odpadowość pianki oraz zużycie folii i energii niezbędnych do wytworzenia naszych materacy. Mimo dużych gabarytów, transport i wnoszenie nawet największych rozmiarów jest dużo prostsze i wygodniejsze (oszczędność miejsca i paliwa).
 

H3

th3 Poliuretanowa pianka N3043 (30kg/m3) + Visco V5018 (50kg/m3)- Niezwykle komfortowy i sprężysty, dla ludzi o średniej wadze (ok 50-85 kg) lub preferujących pośrednią twardość materaca.

Bez kleju

bez kleju Warstwy materaca nie są połączone klejem, dzięki czemu nie mamy niepotrzebnego kontaktu ze środkami chemicznymi. Takie rozwiązanie umożliwia obracanie dolnej warstwy materaca. Jest więc w pełni dwustronny, przez co możemy maksymalnie wydłużyć jego okres użytkowania.
 

H4

th4 Poliuretanowa pianka N3050 (30kg/m3) + Visco V5018 (50kg/m3)- Idealny dla osób o wyższej masie (powyżej 90kg), mających problemy z kręgosłupem lub po prostu dla lubiących spać na twardszej powierzchni

Pranie

materace 4 Pokrowiec można prać w temperaturze 60*C bez obaw o jego uszkodzenie.
 

Właściwości ortopedyczne

wlasciwosci-medyczne Dzięki idealnemu połączeniu wysokoelastycznej pianki HR wyciętej strefowo i warstwy pianki Visco/Memory materac polecany jest dla osób z problemami kręgosłupa czy krążenia. Doskonale sprawdzi się także dla czynnie uprawiających sport.
 
 

Recenzje

od edualda

Super materac. Bardzo wygodny,aleciasno mieści mi się w ramie 160x200 i trochę średnio to wygląda, ale to chyba wina łóżka… Wygoda to rekompensuje :)
Materac Smart 160x200x21cm H3


od dags33

Rewelacyjny materaca, polecam!
Materac Smart 180x200x21cm H4


od adder3

Uwielbiam ten materac. Jest to w prawdzie bardzo indywidualna kwestia, ale jak dla mnie pianka jest dokładnie taka jak być powinna. Nie za twarda, nie za miękka - po prostu w sam raz. Miałam materac sprężynowy a teraz kupilam piankowy i jestem zadowolona
Materac Smart 180x200x21cm H4


od mARcin21

Materac ok kładziesz się i zasypiasz aż za szybko;)
Materac Smart 160x200x21 H4


od 3355423

Najlepszy!!!
Materac Smart 140x200x21cm H4


od st5562001


Dość miękki. Idealnie dla osób o mniejszej wadze. Polecam
Materac Smart 120x200x21cm H3


od tośka36

Materac kupiony dla mojej córki. Mam już flagowy model dla siebie i męża (petarda!), ale doradzono mi, że dla dziecka w zupełności wystarczy i był to bardzo udany zakup. Hania jest mega zadowolona. Świetny materac za rozsądne pieniądze! Polecam!
Materac Smart 120x190x21cm H2


od adamiewa

Super jakość. Jesteśmy zadowoleni z zakupu. Pianka Memory robi robotę!
Materac Smart 160x200x21cm H3


od peerek

Recenzja po roku użytkowania! Nic się nie zapada, jest wygodnie jak pierwszego dnia. Nie za miliony, a śpi się po królewsku. Kupujcie!
Materac Smart 90x200x21cm H3 – 2szt


od koloREK

Super, nieduża cena a komfort spania pierwsza klasa. Brak sprężyn, nic się nie wbija. Sama paczka nie większa niż telewizor, materac "napompował" się po kontakcie z powietrzem. Z czystym sumieniem polecam.
Materac Smart 120x200x21cm H4


od aldona8787

chyba mam zastrzeżenia co do oznaczenia twardości.... ważę poniżej 60 kg i myślę, że strona z pianką memory jest ciut za miękka...; jak ktoś ma bliżej 80 kg, to chyba wersja H4 będzie lepsza; ogólnie wygodny, bardzo fajny pokrowiec(aż chce się spać :) ) , ma uchwyty po bokach, co pomaga przy przekładaniu; udany zakup, aczkolwiek następnym razem pokusiłabym się o twardszy, bo ten jest taki "na styk", chociaż co człowiek, to inne preferencje😊
Materac Smart 140x200x21cm H3


od joanna_1912

"Materac bardzo wygodny, starannie wykończony, dobrej jakości, zgodny z opisem. Przesyłka ekspresowa. Polecam zakupy u tego sprzedawcy. Pozdrawiam :-)"

Materac 180x200 21cm T30kg/m3+Visco/Memo H3 Średni


od ewelina3931

"Materac użytkowany od ponad miesiąca, wygodny, zminimalizował ból kręgosłupa, polecam"

Materac 160x200 21cm 30kg/m3+Visco/Memo H4 Twardy


counter
Oprogramowanie sklepďż˝w internetowych SitePromotor  SitePromotor - pozycjonowanie stron internetowych