Materac Strong 80x200x16cm H4 outlel materacowy producent materacy
wyprzedaż materacy materac 80x200 materace termoplastyczne Materac Strong 80x200x16cm H4 outlel materacowy producent materacy
 Materac Strong 80x200x16cm H4 outlel materacowy producent materacy
 Materac Strong 80x200x16cm H4 outlel materacowy producent materacy

 

Materac Strong 80x200x16cm H4


Model ten zbudowany jest z dwóch warstw. Rdzeń materaca stanowi twarda pianka wysokoelastyczna. Górna warstwa to średniej twardości termoplastyczna pianka Visco z dodatkowymi otworami wentylacyjnymi. Wzmocnione brzegi zapewniają idealne utrzymanie ciała na materacu.

1000.00 PLN
450.00  PLN
Ilość:

Wyślij ten produkt znajomemu »

Przechowaj »

Głosów: 9.0/10 (30 Głosujących)

Zobacz recenzje dla produktu Materac Strong 80x200x16cm H4 (0) »Materac Strong 80x200x16cm H4 outlel materacowy producent materacy

Model ten zbudowany jest z dwóch warstw. Rdzeń materaca stanowi twarda i gęsta pianka wysokoelastyczna. Górna warstwa to średniej twardości termoplastyczna pianka Visco z dodatkowymi otworami wentylacyjnymi. Wzmocnione brzegi zapewniają idealne utrzymanie ciała na materacu.

Pianka wysokoelastyczna (HR) posiada głądką fakturę i nieregularną strukturę, przec co cechuje się dużą elastycznością punktową i dynamicznym zachowaniem podczas zmiany obciążenia. Zapewnia tym samym doskonałe podparcie ciała, gwarantując idealną pozycję podczas snu i maksymalny komfort. Jest bardzo odporna na rozciąganie czt intensywane zgniatanie i szybko odzyskuje kształt. Dzięki swojej otwartokomórkowej strukturze zapewnia dobrą wentylację i przepuszczalność powietrza.

Dopełnieniem poczucia pełnej wygody jest warstwa termoelastycznej pianki z pamięcią kształtu (VISCO/MEMORY) V4525 o gęstości 45kg/m3 , która zapewnia wręcz niebiański komfort! Takie właśnie rozwiązanie  stosowane jest przez producentów najlepszych i najbardziej luksusowych materacy na świecie.

Opracowana przez NASA dla astronautów technologia dostępna jest także w tym modelu.  Pianka termoplastyczna, aktywnie reagując na nacisk i temperaturę ludzkiego ciała, powoduje, że lekko się w nią zapadamy przez co do minimum zmniejsza się nacisk naszego ciała na materac. Dzięki temu czujemy, jakbyśmy prawie unosili się nad materacem. Do tego zapamiętuje kształt naszego ciała, co jeszcze potęguje uczucie komfortu. Doskonale tłumi wszelkie drgania, więc w nocy nie budzimy się za każdym razem, gdy osoba śpiąca obok zmienia pozycję! Visco jest pianą o otwartych komórkach, dzięki czemu zapewnia idealną cyrkulację powietrza, a wręcz posiada właściwości klimatyzujące, więc możesz zapomnieć o uczuciu gorąca i nocnych potach!

Takie połączenie zalecane jest dla ludzi z problemami krążeniowymi,  bolącym kręgosłupem, a nawet wykazuje działanie antyodleżynowe!

Główne cechy prezentowanego materaca:

  • *Polski produkt najwyższej jakości (PRODUCENT - bez pośredników)
  • *wymiary 80x200x16cm ( tolerancja 2%)- wnętrze 14cm plus pokrowiec
  • *zimnospieniana pianka HR4040 o grubości 10cm ( 40kg/m3) H4 - idealny dla osób o wyższej masie (powyżej 90kg), mających problemy z kręgosłupem lub po prostu dla lubiących spać na twardszej powierzchni
  • *dodatkowe 4 cm warstwy piany MEMORY/VISCO, dla uzyskania maksymalnego komfortu i idealnego podparcia kręgosłupa
  • *specjalne otwory w górnej warstwie materaca pozwalają na doskonałą cyrkulację powietrza, zapobiegają poceniu się oraz tworzeniu pleśni i roztoczy
  • *pokrowiec z dzianiny materacowej Vital, pikowany owatą klimatyzującą (z możliwością prania w 60*C), wyposażony w zamek rozdzielczy (bezproblemowe zdejmowanie i ubieranie, możliwość prania dwóch części osobno, gdy posiadamy pralkę o niewielkim załadunku)
  • *wzmocnione brzegi materaca zapewniające idealne utyzmanie ciała na materacu
  • *dwustronny (możliwość obracania)
  • *wielosezonowy (zima/lato)

Materac znajduje się w kategorii Outlet, gdyż są to ostatnie sztuki tego modelu tylko w rozmiarze 80x200x16cm.

 Pokrowiec Jersey Vital

Pokrowiec Vital został wykonany z najwyższej jakości materiałów, zapewniając wyjątkową miękkość, świeżośc oraz niezwykły komfort użytkowania. Jego specjalna budowa pozwala na doskonałą wentylację i optymalną wymianę powietrza wewnątrz, a przy tym zabezpiecza materac przed wnikaniem zanieczyszczeń i drobnoustrojów.

Główne cechy pokrowca Vital:

-finezyjnie przepikowany włókniną klimatyzującą o gęstości 180gr/m2, co wraz z dzianiną (180gr/m2) i podszewką daje łącznie ponad 400gr/m2

-zamek z czterech stron ułatwiający zdejmowanie i zakładanie pokrowca

-antyalergiczny i przeciwgrzybiczny

Skład dzianiny Vital:

-100% poliester

smartvital

 

 

2 Lata Gwarancji

materace Zapewniając o najwyższej jakości produktu , wnętrze materaca zostało objęte 2 letnią gwarancją producenta (na wszelkiego rodzaju odkształcenia czy deformacje)

Właściwości ortopedyczne

medyczne Dzięki połączeniu pianki wysokoelastycznej i warstwy pianki termoplastycznej MEMORY materac sprawdzi się dla osób z problemami kręgosłupa czy krążenia.
 

Pianka Visco

visco Otwartokomórkowa, termoplastyczna pianka Visco reaguje na temperaturę ciała, przez co idealnie dopasowuje się do naturalnych krzywizn człowieka a dzięki olbrzymiej gęstości doskonale podtrzymuje ciało i zmniejsza punktowy nacisk na materac. Zapewnia maksymalne podparcie i pozwala na idealne odprężenie, a także doskonale tłumi drgania a specjalne otwory zapewniają idealny mikroklimat snu

Pianka wysokoelastyczna

pianka-HR Dzięki swej nieregularnej strukturze i gładkiej fakturze, zimnospieniana pianka HR cechuje się dużą elastycznością punktową i dynamicznym zachowaniem podczas zmiany obciążenia. Poprzez otwarte komórki zapewnia również dobrą wentylację wnętrza.
 

Antygrzybiczny

antygrzybiczy Połączenie takich elementów jak kanałów powietrznych w piance oraz pikowanego pokrowca zapewnia idealną cyrkulację powietrza wewnątrz materaca i zapobiega tworzeniu się pleśni i grzybów

Antyalergiczny

antyalergiczny Do produkcji materaca używamy tylko komponentów objętych certyfikatem Oeko-Tex ( Tekstylia godne zaufania). Oznacza to, że nie zawiera on żadnych szkodliwych substancji, mogących powodować alergie czy uczulenia.
 

Zamek

zamekZastosowanie zamka na trzech bokach daje możliwość łatwego rozebrania pokrowca i przygotowania go do czyszczenia lub prania, a następnie ponownego ubrania.

Pranie

materace 4 Pokrowiec można prać w temperaturze 60*C bez obaw o jego uszkodzenie.
 

ECO pro

ECO Dzięki wprowadzeniu wielu systemowych rozwiązań, jak optymalny sposób wycięcia stref i pozwalająca oszczędzać miejsce metoda rolowania i pakowania, do minimum ograniczyliśmy odpadowość pianki oraz zużycie folii i energii niezbędnych do wytworzenia naszych materacy. Mimo dużych gabarytów, transport i wnoszenie nawet największych rozmiarów jest dużo prostsze i wygodniejsze (oszczędność miejsca i paliwa).

 

H4

th4 Idealny dla osób o wyższej masie (80-100kg), mających problemy z kręgosłupem lub po prostu dla lubiących spać na twardszej powierzchni
 

Na każdy stelaż

stelarz Materac nadaje się do wykorzystania na wszelkie rodzaje stelaży (z regulacją lub bez), z listew sztywnych bądź elastycznych a także na konstrukcje z płyt, palet lub bezpośrednio na podłogę
 

Recenzje

counter
Oprogramowanie sklepów internetowych SitePromotor  SitePromotor - pozycjonowanie stron internetowych