Materac SPORT 90x200x20cm H3 materac wysokoelastyczny
materac średni producent materacy materace wrocław dolny śląsk
bielawa dzierżoniów kłodzko

 

Materac SPORT 90x200x20cm H3


Model stworzony w szczególności dla osób lubiących spać na boku. Na wysokości barków wykonano specjalne wycięcia, by właśnie ta część ciała bardziej zagłębiała się w materacu. Z to na odcinku lędźwiowym umieszczono specjalne wstawki z twardszej pianki HR. Wszystko po to by kręgosłup osoby leżącej był w maksymalnie optymalnej pozycji a nacisk materaca na ramiona zmniejszyć do minimum.

1100.00 PLN
450.00  PLN
Ilość:

Wyślij ten produkt znajomemu »

Przechowaj »

Głosów: 9.2/10 (40 Głosujących)

Zobacz recenzje dla produktu Materac SPORT 90x200x20cm H3 (0) »Materac SPORT 90x200x20cm H3 materac wysokoelastyczny

Model stworzony w szczególności dla osób lubiących spać na boku. Na wysokości barków zrobione są specjalne wycięcia, by właśnie ta część ciała bardziej zagłębiała się w materacu. Z to na odcinku lędźwiowym umieszczono specjalne wstawki z twardszej pianki HR. Wszystko po to by kręgosłup osoby leżącej był w maksymalnie optymalnej pozycji a nacisk materaca na ramiona zmniejszyć do minimum.

Do budowy materaca użyto niezwykle gęstej (aż 55 kg/m3) pianki wysokoelatycznej z wyciętymi strefami komfortu.

Pianka zimnospieniana (HR) posiada głądką fakturę i nieregularną strukturę, przec co cechuje się dużą elastycznością punktową i dynamicznym zachowaniem podczas zmiany obciążenia. Zapewnia tym samym doskonałe podparcie ciała, gwarantując idealną pozycję podczas snu i maksymalny komfort. Jest bardzo odporna na rozciąganie czt intensywane zgniatanie i szybko odzyskuje kształt. Dzięki swojej otwartokomórkowej strukturze zapewnia dobrą wentylację i przepuszczalność powietrza.

Główne cechy modelu:

  • *Polski produkt najwyższej jakości (PRODUCENT - bez pośredników)
  • *wymiary 90x200x20cm ( tolerancja 2%)- wnętrze 18cm plus pokrowiec
  • *zimnospieniana pianka HR5530 o grubości 18cm ( aż 55kg/m3) H3 - niezwykle komfortowy i sprężysty, idealny dla osób o średniej masie ciała ( ok 45- 75 kg)
  • *7 stref komfortu wycięte w piance- poprzez nacięcia otrzymujemy różną twardość materaca na rróżnym odcinku materaca, by utrzymać kręgosłup we właściwej pozycji
  • *dodatkowe wstawki w twardej (H4) pianki HR 5040 (aż 50kg/m3) dla idealnego podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa
  • *specjalne otwory  w strefie podparcia ramion, pozwalające barkom bardziej zagłębić się w materac i zmniejszyć nacisk na te właśnie częsci ciała
  • *kanały powietrzne uzyskane podczas profilowania pianki pozwalają na doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrzzapobiegają poceniu i tworzeniu się pleśni i roztoczy
  • *pokrowiec z dzianiny materacowej Vital, pikowany owatą klimatyzującą (z możliwością prania w 60*C), wyposażony w zamek rozdzielczy (bezproblemowe zdejmowanie i ubieranie, możliwość prania dwóch części osobno, gdy posiadamy pralkę o niewielkim załadunku)
  • *dwustronny (możliwość obracania)
  • *wielosezonowy (zima/lato)

Materac znajduje się w kategorii Outlet, gdyż są to ostatnie sztuki tego modelu tylko w rozmiarze 90x200x20cm.Pokrowiec Jersey Vital

Pokrowiec Vital został wykonany z najwyższej jakości materiałów, zapewniając wyjątkową miękkość, świeżośc oraz niezwykły komfort użytkowania. Jego specjalna budowa pozwala na doskonałą wentylację i optymalną wymianę powietrza wewnątrz, a przy tym zabezpiecza materac przed wnikaniem zanieczyszczeń i drobnoustrojów.

Główne cechy pokrowca Vital:

-finezyjnie przepikowany włókniną klimatyzującą o gęstości 180gr/m2, co wraz z dzianiną (180gr/m2) i podszewką daje łącznie ponad 400gr/m2

-zamek z czterech stron ułatwiający zdejmowanie i zakładanie pokrowca

-antyalergiczny i przeciwgrzybiczny

Skład dzianiny Vital:

-100% poliester

smartvital

 

2 Lata Gwarancji

materace Zapewniając o najwyższej jakości produktu , wnętrze materaca zostało objęte 2 letnią gwarancją producenta (na wszelkiego rodzaju odkształcenia czy deformacje)

Właściwości ortopedyczne

medyczne Dzięki zastosowaniu pianki wysokoelastycznej HR, strefowemu profilowaniu, specjalnym wycięciom i wzmocnieniu odcina lędźwiowego  materac sprawdzi się dla osób czynnie uprawiających sport, a także z problemami kręgosłupa czy krążenia
 

Pianka wysokoelastyczna

pianka-HR Dzięki swej nieregularnej strukturze i gładkiej fakturze, zimnospieniana pianka HR cechuje się dużą elastycznością punktową i dynamicznym zachowaniem podczas zmiany obciążenia. Poprzez otwarte komórki zapewnia również dobrą wentylację wnętrza.

Na każdy stelaż

stelarz Materac nadaje się do wykorzystania na wszelkie rodzaje stelaży (z regulacją lub bez), z listew sztywnych bądź elastycznych a także na konstrukcje z płyt, palet lub bezpośrednio na podłogę
 

Antygrzybiczny

antygrzybiczy Połączenie takich elementów jak kanałów powietrznych w piance oraz pikowanego pokrowca zapewnia idealną cyrkulację powietrza wewnątrz materaca i zapobiega tworzeniu się pleśni i grzybów

Antyalergiczny

antyalergiczny Do produkcji materaca używamy tylko komponentów objętych certyfikatem Oeko-Tex ( Tekstylia godne zaufania). Oznacza to, że nie zawiera on żadnych szkodliwych substancji, mogących powodować alergie czy uczulenia.
 

Zamek

zamekZastosowanie zamka na trzech bokach daje możliwość łatwego rozebrania pokrowca i przygotowania go do czyszczenia lub prania, a następnie ponownego ubrania.

Pranie

materace 4 Pokrowiec można prać w temperaturze 60*C bez obaw o jego uszkodzenie.
 

H3

th3 Pianka HR5530 (aż 55kg/m3)- Niezwykle komfortowy i sprężysty, dla ludzi o średniej wadze (ok 45-75 kg) lub preferujących pośrednią twardość materaca.

ECO pro

ECO Dzięki wprowadzeniu wielu systemowych rozwiązań, jak optymalny sposób wycięcia stref i pozwalająca oszczędzać miejsce metoda rolowania i pakowania, do minimum ograniczyliśmy odpadowość pianki oraz zużycie folii i energii niezbędnych do wytworzenia naszych materacy. Mimo dużych gabarytów, transport i wnoszenie nawet największych rozmiarów jest dużo prostsze i wygodniejsze (oszczędność miejsca i paliwa).

 

 
 

Recenzje

counter
Oprogramowanie sklepďż˝w internetowych SitePromotor  SitePromotor - pozycjonowanie stron internetowych