Materac SMART Materac Smart Materac z pamięcią kształtu
Materace Dzierżoniów Materace Świdnica materac termoplastyczny materace łożkowe
materac piankowy materce hotelowe materac z pianką visco

 

Materac SMART


Materac SMART zapewnia nam wygodę zbliżoną do topowego modelu COMPLETE, zachowując przy tym cenę na bardzo przystępnym poziomie. Materac SMART™ posiada wycięte 7 STREF KOMFORTU, a jego rdzeń wykonany jest z doskonałej jakości pianki poliuretanowej o wzmocnionej budowie. Jej gęstość (aż 30 kg/m3) gwarantuje komfortowe użytkowanie przez długie lata, bez obaw o zapadanie czy odkształcanie materaca.

Rozmiar:
Twardość:
Rodzaj pokrowca:
750.00 PLN
500.00  PLN
Ilość:

Wyślij ten produkt znajomemu »

Przechowaj »

Głosów: 0.0/10 (0 Głosujących)

Zobacz recenzje/komentarze na temat Materac SMART (0) »Materac SMART Materac Smart Materac z pamięcią kształtu

Oto główne cechy prezentowanego materaca:

 • *Polski produkt najwyższej jakości (PRODUCENT - bez pośredników)
 • *pianka  o grubości 14cm
 • -wysokoelstyczna pianka HR3529 (35kg/m3)- H2- miękka i otulająca, dla młodzieży, osób starszych lub mających problemy krążeniowe, a także dla tych, którzy cenią miękkość materaca
 • -poliuretanowa pianka T3043 (30kg/m3)- H3 - niezwykle komfortowy i sprężysty, idealny dla osób o średniej masie ciała ( ok 55-85 kg)
 • -poliuretanowa pianka T3050 (30kg/m3)- H4 idealny dla osób o wyższej masie, mających problemy z kręgosłupem lub po prostu dla lubiących spać na twardszej powierzchni
 • *7STREF komfortu wycięte w piance (poprzez nacięcia otrzymujemy różną twardość materaca na różnej jego długości, czyli tam gdzie głowa-twardo, barki-bardziej miękko, biodra- średnio twardo) - wszystko, by utrzymać kręgosłup w prostej pozycji!
 • *dodatkowe 5 cm warstwy piany MEMORY/VISCO, dla uzyskania maksymalnego komfortu i idealnego podparcia kręgosłupa 
 • *łączna wysokość aż 21 cm (tolerancja wymiarów 2 %)
 • *kanały powietrzne uzyskane podczas profilowania pianki pozwalają na doskonałą cyrkulację powietrza, zapobiegają poceniu się oraz tworzeniu pleśni i roztocza
 • *wszyte uchwyty do unoszenia materaca
 • *zamek rozdzielczy (bezproblemowe zdejmowanie i ubieranie- możliwość prania dwóch części osobno, gdy posiadamy pralkę o niewielkim załadunku)
 • *dwustronny (możliwość obracania)
 • *wielosezonowy (zima/lato) 

 

Wystarczy dobrać odpowiedni pokrowiec i możemy cieszyć się komfortowym snem przez długie lata!

Pokrowiec Jersey Vital

Pokrowiec Vital został wykonany z najwyższej jakości materiałów, zapewniając wyjątkową miękkość, świeżośc oraz niezwykły komfort użytkowania. Jego specjalna budowa pozwala na doskonałą wentylację i optymalną wymianę powietrza wewnątrz, a przy tym zabezpiecza materac przed wnikaniem zanieczyszczeń i drobnoustrojów.

Główne cechy pokrowca Vital:

-finezyjnie przepikowany włókniną klimatyzującą o gęstości 180gr/m2, co wraz z dzianiną (180gr/m2) i podszewką daje łącznie ponad 400gr/m2

-zamek z czterech stron ułatwiający zdejmowanie i zakładanie pokrowca

-antyalergiczny i przeciwgrzybiczny

Skład dzianiny Vital:

-100% poliester

Pokrowiec premium Silver Protect

Pokrowiec materacowy SILVER PROTECT posiada właściwości, które blokują dostęp oraz hamują rozwój pasożytów i bakterii na powierzchni materaca. Wysokiej jakości materiał jest jonizowany srebrem i posiada antymikrobialne działanie. Dzięki tym cechom już po upływie 2 godzin zmniejsza się ilość szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów na materacu o 95 %.

Srebro hamuje również elektryzowanie się materiału, dzięki czemu nie osiada na nim kurz. Dodatkowym atutem jest róznież neutralizowanie ładunków elektrycznych z człowieka, co docenią osoby, które mają z tym problem.

Pokrowiec SILVER PROTECT zapewni - szczególnie alergikom - spokojny sen i pełen komfort w nocy. Zapobiega również powstawaniu pleśni i pojawianiu się nieprzyjemnego zapachu.

Główne cechy pokrowca Silver Protect:

-przepikowany jest włókniną klimatyzującą o gęstości 180gr/m2, co daje nam łącznie z dzianiną (300gr/m2) i podszewką z wigofilu aż 520 gr/m2!

-wyposażony jest w zamek rozdzielczy, który w przypadku większych rozmiarów umożliwia pranie go w dwóch osobnych częściach (jesli posiadamy niedużą pralkę)

-zastosowano w nim taśmę 3D wszytą dookoła jego boków, aby zapewnić jeszcze lepszą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca oraz uchwyty do obracania materaca

-antyalergiczny i przeciwgrzybiczny

 

 

Materac SMART zapewnia nam wygodę zbliżoną do topowego modelu COMPLETE, zachowując przy tym cenę na bardzo przystępnym poziomie.

Materac SMART™ posiada wycięte 7 STREF KOMFORTU, a jego rdzeń wykonany jest z doskonałej jakości pianki poliuretanowej o wzmocnionej budowie. Jej gęstość (sięgająca 35 kg/m3) gwarantuje komfortowe użytkowanie przez długie lata, bez obaw o zapadanie czy odkształcanie materaca.

Dopełnieniem poczucia pełnej wygody jest warstwa termoelastycznej pianki z pamięcią kształtu (VISCO/MEMORY) V5018 o gęstości aż 50kg/m3 , która zapewnia wręcz niebiański komfort! Opracowana przez NASA dla astronautów technologia dostępna jest dziś także dla Ciebie! Pianka ta reagując na temperaturę ludzkiego ciała, powoduje, że lekko się w nią zapadamy przez co do minimum zmniejsza się nacisk naszego ciała na materac. Dzięki temu czujemy, jakbyśmy prawie unosili się nad materacem. Do tego zapamiętuje kształt naszego ciała, co jeszcze potęguje uczucie komfortu. Doskonale tłumi wszelkie drgania, więc w nocy nie budzimy się za każdym razem, gdy osoba śpiąca obok zmienia pozycję! Visco jest pianą o otwartych komórkach, dzięki czemu zapewnia idealną cyrkulację powietrza, a wręcz posiada właściwości klimatyzujące, więc możesz zapomnieć o uczuciu gorąca i nocnych potach!

Takie połączenie zalecane jest dla ludzi z problemami krążeniowymi,  bolącym kręgosłupem, a nawet wykazuje działanie antyodleżynowe!

 

Pokrowce

Pokrowiec BAMBOO wykonany jest z domieszką naturalnego włókna bambusowego. Materiał ten jest przyjazny dla środowiska (bambus uprawiany jest bez stosowania pestycydów i substancji toksycznych), jedwab...

Pokrowiec BAMBOO

Cechą charakterystyczną pokrowca TENCEL jest to, że absorbuje nadmiar wilgoci i uwalnia ją do atmosfery. Jest gładki i niezwykle miły w dotyku. W doskonały sposób łączy zalety innych włókien- jest del...

Pokrowiec TENCEL
Oprogramowanie sklepów internetowych  sitepromotor