Materac SIMPLE H4 Wrocław Bielawa Dolny Śląsk Najlepsze materace piankowe
termoplastyczne najwygodniejsze wygodne Materac SIMPLE H4 Wrocław Bielawa Dolny Śląsk Najlepsze materace piankowe
Ikea materace Tempur Materac SIMPLE H4 Wrocław Bielawa Dolny Śląsk Najlepsze materace piankowe

 

Materac SIMPLE H4


Materac wykonany jest z wysokiej jakości pianki Hardcell o wzmocnionej strukturze komórek. Oznacza to, że jej odpowiednia gęstość (25 kg/m3) gwarantuje komfortowe użytkowanie, bez obaw o szybkie zapadanie czy odkształcanie materaca. Dopełnieniem całości jest pokrowiec o właściwościach antyalergicznych, pikowany włókniną klimatyzującą, z zamkiem umożliwiającym łatwe ubieranie.

*Aby poznać cenę danego rozmiaru, należy zaznaczyć wszystkie trzy parametry materaca.

Rozmiar:
300.00  PLN
200.00  PLN
Ilość:

Wyślij ten produkt znajomemu »

Przechowaj »

Głosów: 0.0/10 (0 Głosujących)

Zobacz recenzje dla produktu Materac SIMPLE H4 (0) »Materac SIMPLE H4 Wrocław Bielawa Dolny Śląsk Najlepsze materace piankowe

materacemedyczneantyalergicznyantygrzybiczyPU

stelarzzamekbez klejumaterace 4dwustronnypokrowiec-pikowanyECO

 

 

 
 

Materac wykonany jest z wysokiej jakości pianki Hardcell o wzmocnionej strukturze komórek. Oznacza to, że jej odpowiednia gęstość (25 kg/m3) gwarantuje komfortowe użytkowanie, bez obaw o szybkie zapadanie czy odkształcanie materaca.

Pianka Hardcell zapewnia odpowiednie podparcie ciała, gwarantując idealną pozycję podczas snu i maksymalny komfort. Jest twarda, ale sprężysta, a także odporna na rozciąganie czy intensywne zgniatanie i szybko odzyskuje kształt. Dzięki swojej strukturze zapewnia dobrą wentylację i przepuszczalność powietrza. Zbyt wysoka temperatura, brak wentylacji oraz ograniczenia wymiany ciepła są najczęstszymi przyczynami kłopotów ze spaniem w nocy.

Dopełnieniem całości jest membranowy, trójwarstwowy pokrowiec o właściwościach antyalergicznych, pikowany włókniną klimatyzującą, wyposażony w zamek błyskawiczny, ułatwiający jego zdejmowanie.

Wszystko to gwarantuje doskonałą jakość snu, bez obaw o bóle pleców czy objawy niewyspania.

W łóżku spędzamy 1/3 naszego  życia, więc zadbajmy o to, by był to czas komfortu, relaksu i przyjemności!

Oto główne cechy prezentowanego materaca:

  • Polski produkt najwyższej jakości (PRODUCENT - bez pośredników)
  • wysokość materaca 10cm- pianka wewnątrz 9cm+ pokrowiec  (ogólna tolerancja 2%)
  • materac uniwersalny - pasujący do wszystkich łóżek, a także do każdego dostępnego na rynku stelaża pod materac ( również do stelaży regulowanych i składanych)
  • twarda pianka PU Hardcell T2544 (25kg/m3) H4 - idealny dla osób o wyższej masie ciała (80-120kg) lub preferujących twardą powierzchnię spania
  • struktura komórek pianki Hardcell zapewniająca  doskonały komfort termiczny snu
  • antyalergiczny pokrowiec z tkaniny Mikrofaza, finezyjnie pikowany owatą klimatyzującą (z możliwością prania w 40*C) o gęstości aż 200gr/m2, wyposażony w zamek błyskawiczny (bezproblemowe zdejmowanie i ubieranie)
  • dwustronny (możliwość obracania)
  • wielosezonowy (zima/lato)

  

Pokrowce

Pokrowiec Mikrofaza

Antyalergiczny, trójwarstwowy, membranowy pokrowiec z tkaniny mikrofaza, pikowany owatą klimatyzującą (z możliwością prania w 60*C) o łącznej gęstości aż 200gr/m2, wyposażony w zamek błyskawiczny z 4 stron (bezproblemowe zdejmowanie i ubieranie), z gumami do zamocowania na materacu oraz trokami ułatwiającymi związanie materaca po jego zwinięciu.

mikrofaza

 

 

2 Lata Gwarancji

materace Zapewniając o najwyższej jakości produktu , wnętrze materaca zostało objęte 10 letnią gwarancją producenta (na wszelkiego rodzaju odkształcenia czy deformacje)

Właściwości ortopedyczne

medyczne Dzięki właściwościom pianki, model ten polecany jest dla osób z problemami kręgosłupa.
 

Pranie

materace 4 Pokrowiec można prać w temperaturze 60*C bez obaw o jego uszkodzenie.
 

Pianka PU

PU Pianka poliuretanowa o wzmocnionej strukturze i dużej gęstości (25kg/m3) zapewnia bezproblemowe użytkowanie bez obaw o deformację czy odgniatanie materaca.

Na każdy stelaż

stelarz Materac nadaje się do wykorzystania na wszelkie rodzaje stelaży (z regulacją lub bez), z listew sztywnych bądź elastycznych a także na konstrukcje z płyt, palet lub bezpośrednio na podłogę (jednak nie jest to zalecane). Należy zapewnić mu jednak odpowiednią wentylację, by uniknąc gromadzenia sie wilgoci w materacu.
 

Antygrzybiczny

antygrzybiczy Połączenie takich elementów jak otwartokomórkowe i przewiewne pianki, kanałów powietrznych, pikowanego pokrowca i zapewnia idealną cyrkulację powietrza wewnątrz materaca i zapobiega tworzeniu się pleśni i grzybów

Antyalergiczny

antyalergiczny Do produkcji materaca używamy tylko komponentów objętych certyfikatem Oeko-Tex ( Tekstylia godne zaufania). Oznacza to, że nie zawiera on żadnych szkodliwych substancji, mogących powodować alergie czy uczulenia.
 

Zamek

zamek Zastosowanie zamka na trzech bokach daje możliwość łatwego rozebrania pokrowca i przygotowania go do czyszczenia lub prania, a następnie ponownego ubrania.
 

H4

th4 Poliuretanowa pianka N3050 (30kg/m3)- Idealny dla osób o wyższej masie (powyżej 90kg), mających problemy z kręgosłupem lub po prostu dla lubiących spać na twardszej powierzchni

ECO pro

ECO Dzięki wprowadzeniu wielu systemowych rozwiązań, jak optymalny sposób wycięcia stref i pozwalająca oszczędzać miejsce metoda rolowania i pakowania, do minimum ograniczyliśmy odpadowość pianki oraz zużycie folii i energii niezbędnych do wytworzenia naszych materacy. Mimo dużych gabarytów, transport i wnoszenie nawet największych rozmiarów jest dużo prostsze i wygodniejsze (oszczędność miejsca i paliwa).
 

Recenzje

counter
Oprogramowanie sklepów internetowych SitePromotor  SitePromotor - pozycjonowanie stron internetowych