Materac PURE materac z pianki wysokoelastycznej Bielawa Dzierżoniów Świdnica
Kłodzko Dolny Śląsk Wrocław Materac PURE materac z pianki wysokoelastycznej Bielawa Dzierżoniów Świdnica
najlepsze materace najwygodniejsze materac Tempur Materac PURE materac z pianki wysokoelastycznej Bielawa Dzierżoniów Świdnica
Pan Materac IKEA Jysk FDM Materac PURE materac z pianki wysokoelastycznej Bielawa Dzierżoniów Świdnica
Sembella Koło materace MK Foam Materace Warszawa Materac PURE materac z pianki wysokoelastycznej Bielawa Dzierżoniów Świdnica

 

Materac PURE


Materce PURE to ukłon w stronę tradycji, lecz w jej najlepszym wydaniu. Do produkcji materaca użyto gęstej, wysokoelastycznej pianki HR doskonałej jakośći, w której wycięto 7 stref komfortu. Wybierz odpowiedni dla siebie pokrowiec i ciesz się komfortem spania przez długi czas.

*Aby poznać cenę danego rozmiaru, należy zaznaczyć wszystkie trzy parametry materaca.

Rozmiar:
Twardość:
Rodzaj pokrowca:
1400.00 PLN
700.00  PLN
Ilość:

Wyślij ten produkt znajomemu »

Przechowaj »

Głosów: 9.5/10 (25 Głosujących)

Zobacz recenzje dla produktu Materac PURE (2) »Materac PURE materac z pianki wysokoelastycznej Bielawa Dzierżoniów Świdnica

materacemedycznepianka-HRmaterace 2antyalergicznyantygrzybiczymaterace 3bioaktywny

stelarzzamekbez klejumateraceasma-3duszydwustronnypokrowiec-pikowanyECO

 

 

 
 

Materac PURE posiada wycięte 7 STREF KOMFORTU i jest wykonany ze średniej (H3) -HR3734 lub twardej (H4)- HR4045, wysokoelastycznej pianki poliuretanowej doskonałej jakości. Oznacza to, że pianka należy do najlepszych na rynku a jej gęstość (sięgająca 40kg/m3) gwarantuje komfortowe użytkowanie przez długie lata, bez obaw o zapadanie czy odkształcanie materaca.

Pianka wysokoelastyczna (HR) posiada głądką fakturę i nieregularną strukturę, przec co cechuje się dużą elastycznością punktową i dynamicznym zachowaniem podczas zmiany obciążenia. Zapewnia tym samym doskonałe podparcie ciała, gwarantując idealną pozycję podczas snu i maksymalny komfort. Jest bardzo odporna na rozciąganie czt intensywane zgniatanie i szybko odzyskuje kształt. Dzięki swojej otwartokomórkowej strukturze zapewnia dobrą wentylację i przepuszczalność powietrza.

Dopełnieniem całości są pokrowce o właściwościach antyalergicznych, pikowane włókniną klimatyzującą. Do wyboru są gęste dzianiny materacowe Jersej Vital,  także pokrowce o działaniu bioaktywnym, z domieszką włókien bambusa, naturalnej celulozy drzewnej (Tencel), jonizowane srebrem itp. 

Wszystko to gwarantuje doskonałą jakość snu, bez obaw o bóle pleców czy objawy niewyspania. Wystarczy wybrać rodzaj pokrowca, by cieszyć się doskonałą jakością naszych produktów.

W łóżku spędzamy 1/3 naszego  życia, więc zadbajmy o to, by był to czas komfortu, relaksu i przyjemności!

Oto główne cechy materaca PURE z pianki poliuretanowej:

  • *Polski produkt najwyższej jakości (PRODUCENT)
  • *wysokość 18,5 cm (tolerancja 2%)
  • *zimnospieniana, wysokoelastyczna pianka HR3734 (37kg/m3)H3 lub HR4045 (40kg/m3) H4 - pierwszy niewykle sprężysty, idealny dla osób o niższej masie, drugi dla trochę cięższych, mających problemy z kręgosłupem lub po prostu dla lubiących spać na twardszej powierzchni. Oba zapewniające niezwykly komfort użytkowania!
  • *7 STREF komfortu wycięte w piance (poprzez nacięcia otrzymujemy różną twardość materaca na różnej jego długości, czyli tam gdzie głowa-twardo, barki-bardziej miękko, biodra- średnio twardo) - wszystko, by utrzymać kręgosłup w prostej pozycji!
  • *kanały powietrzne uzyskane podczas profilowania pianki pozwalają na doskonałą cyrkulację powietrza, zapobiegają poceniu się oraz tworzeniu pleśni i roztoczy + Taśma 3D wszyta dookoła boku (w niektórych pokrowcach), by jeszcze lepiej umożliwić "oddychanie" wnętrza materaca
  • *pokrowiec z gęstej dzianiny materacowej (także o działaniu bioaktywnym), pikowany owatą klimatyzującą (z możliwością prania w 60*C), wyposażony w zamek błyskawiczny (bezproblemowe zdejmowanie i ubieranie (w wybranych modelach zamek rozdzielczy)
  • *dwustronny (możliwość obracania)
  • *10 lata gwarancji!
  • *aż 30 dni na zwrot ( gwarancja komfortu)!


 

Pokrowce

Pokrowiec Premium-Bamboo

Pokrowiec BAMBOO wykonany jest z domieszką naturalnego włókna bambusowego. Materiał ten jest przyjazny dla środowiska (bambus uprawiany jest bez stosowania pestycydów i substancji toksycznych), jedwabiście miękki i przyjemny w dotyku.

BAMBOO doskonale izoluje roztocza i inne mikroorganizmy oraz zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Materiał ten w naturalny sposób "odpycha" kurz i zanieczyszczenia. Ma również naturalne właściwości termoregulacyjne (latem powierzchnia bambusa utrzymuje temperaturę niższą o 3*C od temperatury otoczenia).

Główne cechy pokrowca Bamboo:

-przepikowany jest włókniną klimatyzującą o gęstości 180gr/m2, co daje nam łącznie z dzianiną (330gr/m2) i podszewką z wigofilu aż 550 gr/m2!

-wyposażony jest w zamek rozdzielczy, który w przypadku większych rozmiarów umożliwia pranie go w dwóch osobnych częściach (jesli posiadamy niedużą pralkę)

-zastosowano w nim taśmę 3D wszytą dookoła jego boków, aby zapewnić jeszcze lepszą cyrkulację powietrza wawnątrz materaca

-antyalergiczny i przeciwgrzybiczny

Skład dzianiny Bamboo:

23%- włókna bambusa,

77%- poliester

bamboo

 

Pokrowiec premium Silver Protect

Pokrowiec materacowy SILVER PROTECT posiada właściwości, które blokują dostęp oraz hamują rozwój pasożytów i bakterii na powierzchni materaca. Wysokiej jakości materiał jest jonizowany srebrem i posiada antymikrobialne działanie. Dzięki tym cechom już po upływie 2 godzin zmniejsza się ilość szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów na materacu o 95 %.

Srebro hamuje również elektryzowanie się materiału, dzięki czemu nie osiada na nim kurz. Dodatkowym atutem jest róznież neutralizowanie ładunków elektrycznych z człowieka, co docenią osoby, które mają z tym problem.

Pokrowiec SILVER PROTECT zapewni - szczególnie alergikom - spokojny sen i pełen komfort w nocy. Zapobiega również powstawaniu pleśni i pojawianiu się nieprzyjemnego zapachu.

Główne cechy pokrowca Silver Protect:

-przepikowany jest włókniną klimatyzującą o gęstości 180gr/m2, co daje nam łącznie z dzianiną (300gr/m2) i podszewką z wigofilu aż 520 gr/m2!

-wyposażony jest w zamek rozdzielczy, który w przypadku większych rozmiarów umożliwia pranie go w dwóch osobnych częściach (jesli posiadamy niedużą pralkę)

-zastosowano w nim taśmę 3D wszytą dookoła jego boków, aby zapewnić jeszcze lepszą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca oraz uchwyty do obracania materaca

-antyalergiczny i przeciwgrzybiczny

silver protect

Pokrowiec premium TENCEL

Cechą charakterystyczną pokrowca TENCEL jest to, że absorbuje nadmiar wilgoci i uwalnia ja do atmosfery. Jest gładki i niezwykle miły w dotyku. W doskonały sposób łączy zalety innych włókien- jest delikatny jak jedwab, wytrzymały jak poliester, chłonny jak len, ciepły jak wełna i bardziej chłonny od bawełny (nawet o 50%). Posiada również doskonałe właściwości chłodzące latem, przez co zapewnia skórze optymalny klimat.

TENCEL w naturalny sposób zapobiega rozwojowi bakterii i drobnoustrojów. Jest idealny dla alergików i osób z wrażliwą skórą.

Włókno TENCEL jest czyste, wolne od chemikaliów i nie podrażnia skóry. Dzięki temu ta oddycha i ma zdrowy wygląd. TENCEL jest w 100% naturalny (pochodzi z celulozy drzewnej), a w jego produkcji nie wykorzystuje się żadnych substancji żrących ani toksycznych. Końcowy produkt jest w 100% biodegradowany.

Główne cechy pokrowca TENCEL:

-przepikowany jest włókniną klimatyzującą o gęstości 180gr/m2, co daje nam łącznie z dzianiną (270gr/m2) i podszewką z wigofilu aż 500 gr/m2!

-wyposażony jest w zamek rozdzielczy, który w przypadku większych rozmiarów umożliwia pranie go w dwóch osobnych częściach (jeśli posiadamy niedużą pralkę)

-zastosowano w nim taśmę wentylującą 3D wszytą dookoła jego boków, aby zapewnić jeszcze lepszą cyrkulację powietrza wewnątrz oraz uchwyty do obracania materaca

-antyalergiczny i przeciwgrzybiczny

Skład dzianiny Tencel:

37% -włókna Tencel (Lyocell)

63% -poliester

Pokrowiec

tencel

Pokrowiec Jersey Vital

Pokrowiec Vital został wykonany z najwyższej jakości materiałów, zapewniając wyjątkową miękkość, świeżośc oraz niezwykły komfort użytkowania. Jego specjalna budowa pozwala na doskonałą wentylację i optymalną wymianę powietrza wewnątrz, a przy tym zabezpiecza materac przed wnikaniem zanieczyszczeń i drobnoustrojów.

Główne cechy pokrowca Vital:

-finezyjnie przepikowany włókniną klimatyzującą o gęstości 180gr/m2, co wraz z dzianiną (180gr/m2) i podszewką daje łącznie ponad 400gr/m2

-zamek z czterech stron ułatwiający zdejmowanie i zakładanie pokrowca

-antyalergiczny i przeciwgrzybiczny

Skład dzianiny Vital:

-100% poliester

vital

 

 

10 Lat Gwarancji

materace Zapewniając o najwyższej jakości produktu , wnętrze materaca zostało objęte 10 letnią gwarancją producenta (na wszelkiego rodzaju odkształcenia czy deformacje)

Właściwości ortopedyczne

medyczne Dzięki wykorzystaniu wysokoelastycznej pianki HR wyciętej strefowo materac polecany jest dla osób z problemami kręgosłupa. Doskonale sprawdzi się także dla czynnie uprawiających sport.
 

7 stref komfortu

materace 2 W dolnej warstwie materaca zostały wykonane specjalne wycięcia, dzięki którym na poszczególnym jego odcinku uzyskaliśmy różną twardość pianki. Zapewnia to idealne ułożenie ciała i podparcie kręgosłupa, a kanały powietrzne powstałe podczas profilowania umożliwiają lepszą wymianę powietrza wewnątrz.

Pranie

materace 3 Pokrowiec można prać w temperaturze 60*C bez obaw o jego uszkodzenie.
 

Pianka wysokoelastyczna

pianka-HR Dzięki swej nieregularnej strukturze i gładkiej fakturze, zimnospieniana pianka HR cechuje się dużą elastycznością punktową i dynamicznym zachowaniem podczas zmiany obciążenia. Poprzez otwarte komórki zapewnia również dobrą wentylację wnętrza.

Na każdy stelaż

stelarz Materac nadaje się do wykorzystania na wszelkie rodzaje stelaży (z regulacją lub bez), z listew sztywnych bądź elastycznych a także na konstrukcje z płyt, palet lub bezpośrednio na podłogę
 

Antygrzybiczny

antygrzybiczy Połączenie takich elementów jak otwartokomórkowe pianki, kanałów powietrznych, pikowanego pokrowca i taśmy wentylacyjnej 3D wszytej dookoła zapewnia idealną cyrkulację powietrza wewnątrz materaca i zapobiega tworzeniu się pleśni i grzybów

Antyalergiczny

antyalergiczny Do produkcji materaca używamy tylko komponentów objętych certyfikatem Oeko-Tex ( Tekstylia godne zaufania). Oznacza to, że nie zawiera on żadnych szkodliwych substancji, mogących powodować alergie czy uczulenia.
 

Zamek rozdzielczy

zamek Dzięki zastosowaniu zamka rozdzielczego, z łatwością możemy rozdzielić pokrowiec na dwie części. Daje to możliwość łatwego przygotowania go do czyszczenia lub prania ( gdy posiadamy niedużą pralkę).

Pokrowiec BIO

bioaktywny Poza doskonałej jakości klasycznymi pokrowcami z gęstego i przewiewnego Jerseyu, dostępne są luksusowe wersje z dodatkami bioaktywnymi, takimi jak aktywne srebro czy naturalne włókna bambusa. Zapewnia to maksymalną ochronę antybakteryjną i biobójczą.
 

H2

hr2 Miękki i otulający, dla osób lekkich (ok 20-45kg), dzieci i młodzieży, starszych lub mających problemy krążeniowe, a także dla tych, którzy po prostu cenią miękkość materaca.

ECO pro

eco Dzięki wprowadzeniu wielu systemowych rozwiązań, jak optymalny sposób wycięcia stref i pozwalająca oszczędzać miejsce metoda rolowania i pakowania, do minimum ograniczyliśmy odpadowość pianki oraz zużycie folii i energii niezbędnych do wytworzenia naszych materacy. Mimo dużych gabarytów, transport i wnoszenie nawet największych rozmiarów jest dużo prostsze i wygodniejsze (oszczędność miejsca i paliwa).
 

H3

th3 Pianka HR 3734 (37kg/m3)- Niezwykle komfortowy i sprężysty, dla ludzi o średniej wadze (ok 50-85 kg) lub preferujących pośrednią twardość materaca.

Bez kleju

bez kleju Warstwy materaca nie są połączone klejem, dzięki czemu nie mamy niepotrzebnego kontaktu ze środkami chemicznymi. Takie rozwiązanie umożliwia obracanie dolnej warstwy materaca. Jest więc w pełni dwustronny, przez co możemy maksymalnie wydłużyć jego okres użytkowania.
 

H4

th4 Pianka HR4045 (40kg/m3)- Idealny dla osób o wyższej masie (powyżej 90kg), mających problemy z kręgosłupem lub po prostu dla lubiących spać na twardszej powierzchni
 

Recenzje

2020-03-11     od grubyG56

"Jestem dobrze zbudowany i szukałem twardego materaca, najlepiej bez Visco. Ten jest idealny. Śpię co prawda dopiero miesiąc, ale wydaje się być bardzo trwały"

Materac PURE 140x200 20cm HR4045 Silver


2019-12-01     od elamorela

"Szukałam porządnego materaca NIE ZA MILIONY. Chyba mi się udało …"

Materac PURE 160x200 20cm HR3734 Bamboo


counter
Oprogramowanie sklepów internetowych SitePromotor  SitePromotor - pozycjonowanie stron internetowych