Materac MIX 24cm H3/H4 dwie twardości producent materacy Materace IKEA
Materace outlet Materace Tempur Materac MIX 24cm H3/H4 dwie twardości producent materacy Materace IKEA
Materac Jysk FDM Fabryka dobrych materacy Hilding Pan Materac Materac MIX 24cm H3/H4 dwie twardości producent materacy Materace IKEA

 

Materac MIX 24cm H3/H4


Cechą tego modelu jest posiadanie dwóch twardości. Rdzeń wykonany jest z gęstej pianki poliuretanowej, natomiast na każdej ze stron znajduje się warstwa wysokoelastycznej pianki HR o różnym stopniu twardości. Warstwy te dodatkowo posiadają masujące wycięcia zapewniające doskonałą przewiewność wnętrza.

Rozmiar:
1100.00 PLN
500.00  PLN
Ilość:

Wyślij ten produkt znajomemu »

Przechowaj »

Głosów: 9.2/10 (35 Głosujących)

Zobacz recenzje dla produktu Materac MIX 24cm H3/H4 (0) »Materac MIX 24cm H3/H4 dwie twardości producent materacy Materace IKEA

Cechą tego modelu jest posiadanie dwóch twardości. Rdzeń wykonany jest z gęstej pianki poliuretanowej, natomiast na każdej ze stron znajduje się warstwa wysokoelastycznej pianki HR o różnym stopniu twardości. Warstwy te dodatkowo posiadają masujące wycięcia zapewniające doskonałą przewiewność wnętrza.

Pianka wysokoelastyczna (HR) posiada głądką fakturę i nieregularną strukturę, przec co cechuje się dużą elastycznością punktową i dynamicznym zachowaniem podczas zmiany obciążenia. Zapewnia tym samym doskonałe podparcie ciała, gwarantując idealną pozycję podczas snu i maksymalny komfort. Jest bardzo odporna na rozciąganie czt intensywane zgniatanie i szybko odzyskuje kształt. Dzięki swojej otwartokomórkowej strukturze zapewnia dobrą wentylację i przepuszczalność powietrza.

Główne cechy prezentowanego materaca:

  • *Polski produkt najwyższej jakości (PRODUCENT - bez pośredników)
  • *dostępne wymiary 80x200/ 90x190/ 90x200 x24cm ( tolerancja 2%)- wnętrze 22cm plus pokrowiec
  • *poliuretanowa pianka o wzmocnionej strukturze N3237 (aż 32kg/m3) H3/H4
  • *warstwa pianki wysokoelastycznej HR4040 (aż 40kg/m3) H4- idealny dla osób o wyższej masie (powyżej 90kg), mających problemy z kręgosłupem lub po prostu dla lubiących spać na twardszej powierzchni
  • *warstwa pianki wysokoelastycznej HR4030 (aż 40 kg/m3) H3- niezwykle komfortowy i sprężysty, dla ludzi o średniej wadze (ok 50-85 kg) lub preferujących pośrednią twardość materaca.
  • *specjalne masujące wycięcia w warstwarz pianki HR pozwalają na doskonałą cyrkulację powietrza, zapobiegają poceniu się oraz tworzeniu pleśni i roztoczy
  • *pokrowiec z dzianiny materacowej Vital, pikowany owatą klimatyzującą (z możliwością prania w 60*C), wyposażony w zamek rozdzielczy (bezproblemowe zdejmowanie i ubieranie, możliwość prania dwóch części osobno, gdy posiadamy pralkę o niewielkim załadunku)
  • *dwustronny (możliwość obracania)
  • *wielosezonowy (zima/lato)

Materac znajduje się w kategorii Outlet, gdyż są to ostatnie sztuki tego modelu tylko w rozmiarach 80x200x24cm; 90x190x24cm; 90x200x24cm.Pokrowiec Jersey Vital

Pokrowiec Vital został wykonany z najwyższej jakości materiałów, zapewniając wyjątkową miękkość, świeżośc oraz niezwykły komfort użytkowania. Jego specjalna budowa pozwala na doskonałą wentylację i optymalną wymianę powietrza wewnątrz, a przy tym zabezpiecza materac przed wnikaniem zanieczyszczeń i drobnoustrojów.

Główne cechy pokrowca Vital:

-finezyjnie przepikowany włókniną klimatyzującą o gęstości 180gr/m2, co wraz z dzianiną (180gr/m2) i podszewką daje łącznie ponad 400gr/m2

-zamek z czterech stron ułatwiający zdejmowanie i zakładanie pokrowca

-antyalergiczny i przeciwgrzybiczny

Skład dzianiny Vital:

-100% poliester

smartvital

 

2 Lata Gwarancji

materace Zapewniając o najwyższej jakości produktu , wnętrze materaca zostało objęte 2 letnią gwarancją producenta (na wszelkiego rodzaju odkształcenia czy deformacje)

Właściwości ortopedyczne

medyczne Dzięki strefowemu profilowaniu i masującym wycięciom dającym poczucie masażu materac sprawdzi się dla osób z problemami kręgosłupa czy krążenia.
 

Pianka PU

PU Pianka poliuretanowa o wzmocnionej strukturze i dużej gęstości (aż 32kg/m3) zapewnia bezproblemowe użytkowanie bez obaw o deformację czy odgniatanie materaca.

Pianka wysokoelastyczna

pianka-HR Dzięki swej nieregularnej strukturze i gładkiej fakturze, zimnospieniana pianka HR cechuje się dużą elastycznością punktową i dynamicznym zachowaniem podczas zmiany obciążenia. Poprzez otwarte komórki zapewnia również dobrą wentylację wnętrza.

Na każdy stelaż

stelarz Materac nadaje się do wykorzystania na wszelkie rodzaje stelaży (z regulacją lub bez), z listew sztywnych bądź elastycznych a także na konstrukcje z płyt, palet lub bezpośrednio na podłogę

ECO pro

ECO Dzięki wprowadzeniu wielu systemowych rozwiązań, jak optymalny sposób wycięcia stref i pozwalająca oszczędzać miejsce metoda rolowania i pakowania, do minimum ograniczyliśmy odpadowość pianki oraz zużycie folii i energii niezbędnych do wytworzenia naszych materacy. Mimo dużych gabarytów, transport i wnoszenie nawet największych rozmiarów jest dużo prostsze i wygodniejsze (oszczędność miejsca i paliwa).

 

Antygrzybiczny

antygrzybiczy Połączenie takich elementów jak kanałów powietrznych w piance oraz pikowanego pokrowca zapewnia idealną cyrkulację powietrza wewnątrz materaca i zapobiega tworzeniu się pleśni i grzybów

Antyalergiczny

antyalergiczny Do produkcji materaca używamy tylko komponentów objętych certyfikatem Oeko-Tex ( Tekstylia godne zaufania). Oznacza to, że nie zawiera on żadnych szkodliwych substancji, mogących powodować alergie czy uczulenia.
 

Zamek

zamekZastosowanie zamka na trzech bokach daje możliwość łatwego rozebrania pokrowca i przygotowania go do czyszczenia lub prania, a następnie ponownego ubrania.

Pranie

materace 4 Pokrowiec można prać w temperaturze 60*C bez obaw o jego uszkodzenie.
 

H3

th3 Niezwykle komfortowy i sprężysty, dla ludzi o średniej wadze (ok 50-75 kg) lub preferujących pośrednią twardość materaca.

H4

th4 Idealny dla osób o wyższej masie (80-100kg), mających problemy z kręgosłupem lub po prostu dla lubiących spać na twardszej powierzchni
 
 

Recenzje

counter
Oprogramowanie sklepów internetowych SitePromotor  SitePromotor - pozycjonowanie stron internetowych