Materac MIX II dwie twardości H3/H4 dwie twardości producent materacy
 Materac MIX II dwie twardości H3/H4 dwie twardości producent materacy
 Materac MIX II dwie twardości H3/H4 dwie twardości producent materacy

 

Materac MIX II dwie twardości H3/H4


Cechą tego modelu jest posiadanie dwóch twardości. Rdzeń wykonany jest z gęstej pianki poliuretanowej, natomiast na każdej ze stron znajduje się warstwa pianki ( w tym HR) o różnym stopniu twardości. Warstwy te dodatkowo posiadają masujące wycięcia strefowe, zapewniające doskonałą przewiewność wnętrza.

*Aby poznać cenę danego rozmiaru, należy zaznaczyć wszystkie parametry materaca.

Rozmiar:
Rodzaj pokrowca:
780.00  PLN
520.00  PLN
Ilość:

Wyślij ten produkt znajomemu »

Przechowaj »

Głosów: 9.5/10 (45 Głosujących)

Zobacz recenzje dla produktu Materac MIX II dwie twardości H3/H4 (0) »Materac MIX II dwie twardości H3/H4 dwie twardości producent materacy

materacemedyczneantyalergicznyantygrzybiczynateracePU

stelarzzamekmaterace2uszydwustronnypokrowiec-pikowanyECOpianka-HR

 

Cechą tego modelu jest posiadanie dwóch twardości. Rdzeń wykonany jest z gęstej pianki poliuretanowej, natomiast na każdej ze stron znajduje się warstwa pianki (w tym HR) o różnym stopniu twardości. Warstwy te dodatkowo posiadają masujące wycięcia strefowe zapewniające doskonałą przewiewność wnętrza.

Pianka wysokoelastyczna (HR) posiada głądką fakturę i nieregularną strukturę, przec co cechuje się dużą elastycznością punktową i dynamicznym zachowaniem podczas zmiany obciążenia. Zapewnia tym samym doskonałe podparcie ciała, gwarantując idealną pozycję podczas snu i maksymalny komfort. Jest bardzo odporna na rozciąganie czy intensywane zgniatanie i szybko odzyskuje kształt. Dzięki swojej otwartokomórkowej strukturze zapewnia dobrą wentylację i przepuszczalność powietrza.

Główne cechy prezentowanego materaca:

  • *Polski produkt najwyższej jakości (PRODUCENT - bez pośredników)
  • *wymiary 90x200x19/20cm ( tolerancja 2%)- wnętrze 18cm plus pokrowiec
  • *poliuretanowa pianka o wzmocnionej strukturze N3546 (aż 35kg/m3) 
  • *warstwa pianki poliuretanowej N3550 (aż 35kg/m3) H4- idealny dla osób o wyższej masie (powyżej 90kg), mających problemy z kręgosłupem lub po prostu dla lubiących spać na twardszej powierzchni
  • *warstwa pianki wysokoelastycznej HR3529 (aż 35 kg/m3) H3- niezwykle komfortowy i sprężysty, dla ludzi o średniej wadze (ok 60-85 kg) lub preferujących pośrednią twardość materaca
  • *specjalistycznie wycięte strefy podparcia poszczególnych częsci ludzkiego ciała, które uczucie masażui  pozwalają na doskonałą cyrkulację powietrza, zapobiegając poceniu się oraz tworzeniu pleśni i roztoczy
  • *dwustronny (możliwość obracania)
  • *wielosezonowy (zima/lato)

   Zamówiony towar wysyłamy maksymalnie w 3dni od zakupu (zaksięgowania wpłaty)!Pokrowce

Pokrowiec Mikrofaza

Antyalergiczny, trójwarstwowy, membranowy pokrowiec z tkaniny mikrofaza, pikowany owatą klimatyzującą (z możliwością prania w 60*C) o łącznej gęstości aż 200gr/m2, wyposażony w zamek błyskawiczny z 4 stron (bezproblemowe zdejmowanie i ubieranie), z gumami do zamocowania na materacu oraz trokami ułatwiającymi związanie materaca po jego zwinięciu.

mikrogaza

Pokrowiec Jersey Vital

Pokrowiec Vital został wykonany z najwyższej jakości materiałów, zapewniając wyjątkową miękkość, świeżośc oraz niezwykły komfort użytkowania. Jego specjalna budowa pozwala na doskonałą wentylację i optymalną wymianę powietrza wewnątrz, a przy tym zabezpiecza materac przed wnikaniem zanieczyszczeń i drobnoustrojów.

Główne cechy pokrowca Vital:

-finezyjnie przepikowany włókniną klimatyzującą o gęstości 180gr/m2, co wraz z dzianiną (180gr/m2) i podszewką daje łącznie ponad 400gr/m2

-zamek z czterech stron ułatwiający zdejmowanie i zakładanie pokrowca

-antyalergiczny i przeciwgrzybiczny

Skład dzianiny Vital:

-100% poliester

smartvital

 
2 Lata Gwarancji
materace Zapewniając o najwyższej jakości produktu , wnętrze materaca zostało objęte 2 letnią gwarancją producenta (na wszelkiego rodzaju odkształcenia czy deformacje)

Właściwości ortopedyczne

wlasciwosci-medyczne Dzięki strefowemu profilowaniu i masującym wycięciom dającym poczucie masażu materac sprawdzi się dla osób z problemami kręgosłupa czy krążenia.
 

Pianka PU

PU Pianka poliuretanowa o wzmocnionej strukturze i dużej gęstości (aż 30kg/m3) zapewnia bezproblemowe użytkowanie bez obaw o deformację czy odgniatanie materaca.

Pianka wysokoelastyczna

pianka-HR Dzięki swej nieregularnej strukturze i gładkiej fakturze, zimnospieniana pianka HR (aż 30kg/m/3) cechuje się dużą elastycznością punktową i dynamicznym zachowaniem podczas zmiany obciążenia. Poprzez otwarte komórki zapewnia również dobrą wentylację wnętrza.

Na każdy stelaż

stelarz Materac nadaje się do wykorzystania na wszelkie rodzaje stelaży (z regulacją lub bez), z listew sztywnych bądź elastycznych a także na konstrukcje z płyt czy palet (zalecane podłoże zapewniające wymianę powietrza we wnętrzu materaca)

ECO pro

ECO Dzięki wprowadzeniu wielu systemowych rozwiązań, jak optymalny sposób wycięcia stref i pozwalająca oszczędzać miejsce metoda rolowania i pakowania, do minimum ograniczyliśmy odpadowość pianki oraz zużycie folii i energii niezbędnych do wytworzenia naszych materacy. Mimo dużych gabarytów, transport i wnoszenie nawet największych rozmiarów jest dużo prostsze i wygodniejsze (oszczędność miejsca i paliwa).

 

Antygrzybiczny

antygrzybiczy Połączenie takich elementów jak otwartokomórkowa pianka, kanałów powietrznych w piance oraz pikowanego pokrowca zapewnia idealną cyrkulację powietrza wewnątrz materaca i zapobiega tworzeniu się pleśni i grzybów

Antyalergiczny

antyalergiczny Do produkcji materaca używamy tylko komponentów objętych certyfikatem Oeko-Tex ( Tekstylia godne zaufania). Oznacza to, że nie zawiera on żadnych szkodliwych substancji, mogących powodować alergie czy uczulenia.
 

Zamek

zamekZastosowanie zamka na trzech bokach (w pokrowce Vital- rozdzielczego) daje możliwość łatwego rozebrania pokrowca i przygotowania go do czyszczenia lub prania, a następnie ponownego ubrania.

Pranie

materace Pokrowiec można prać w temperaturze 60*C bez obaw o jego uszkodzenie.
 

H3

th3 Wysokoelastyczna pianka HR3030 (30kg/m3) -Niezwykle komfortowy i sprężysty, dla ludzi o średniej wadze (ok 50-85 kg) lub preferujących pośrednią twardość materaca.

H4

th4 Poliuretanowa pianka o wzmocnionej strukturze N3042 (30kg/m3)- idealny dla osób o wyższej masie (90-140kg), mających problemy z kręgosłupem lub po prostu dla lubiących spać na twardszej powierzchni
 
 

Recenzje

counter
Oprogramowanie sklepów internetowych SitePromotor  SitePromotor - pozycjonowanie stron internetowych