Materac DUO H3/H4

 

Materac DUO H3/H4


Cechą szczególną modelu DUO jest to, że posiada dwie twardości. Z jednej strony jest twarda (H4) warstwa piany doskonałej jakości o symbolu T2550, z drugiej natomiast średnio twarda (H3) warstwa pianki T2535. Oznacza to, że pianka ma bardzo dobre parametry, a jej ciężar (25 kg/m3) gwarantuje komfortowe użytkowanie przez długie lata, bez obaw o zapadanie czy odkształcanie materaca.

*Aby poznać cenę danego rozmiaru, należy zaznaczyć wszystkie parametry materaca.

Rozmiar:
720.00 PLN
300.00  PLN
Ilość:

Wyślij ten produkt znajomemu »

Przechowaj »

Głosów: 9.4/10 (25 Głosujących)

Zobacz recenzje dla produktu Materac DUO H3/H4 (0) »Materac DUO H3/H4

 

Cechą szczególną modelu DUO jest to, że posiada dwie twardości. Z jednej strony jest twarda (H4) warstwa piany doskonałej jakości o symbolu T2550,  z drugiej natomiast średnio twarda (H3) warstwa pianki T2535. Oznacza to, że pianka ma bardzo dobre parametry, a jej ciężar (aż 25 kg/m3) gwarantuje komfortowe użytkowanie przez długie lata, bez obaw o zapadanie czy odkształcanie materaca.

W prezentowanym materacu możemy dowolnie zmieniać stronę użytkowania wedle chwilowej potrzeby zmiany twardości podłoża. Model ten sprawdzi się także idealnie w każdym hotelu czy pensjonacie, gdyż indywidulanie można dopasować twardość do każdego gościa.

Dopełnieniem całości jest membranowy pokrowiec o właściwościach antyalergicznych, pikowany włókniną klimatyzującą. Wszystko to gwarantuje doskonałą jakość snu, bez obaw o bóle pleców czy objawy niewyspania.

Oto główne cechy prezentowanego materaca:

  • * Polski produkt najwyższej jakości (PRODUCENT - bez pośredników)
  • * grubość 18cm (pianka wewnątrz 17cm +pokrowiec) tolerancja 2%
  • * dwie twardości materaca- z jednej pianka T2550 (aż 25kg/m3) H4 - idealny dla osób o wyższej masie  (powyżej 90kg), mających problemy z kręgosłupem lub po prostu dla lubiących spać na twardszej powierzchni, z drugiej T2535 (25kg/m3) H3 -niezwykle komfortowy i sprężysty, idealny dla osób o średniej masie ciała ( ok 50-85 kg)
  • * 7 stref podparcia ciała
  • * wycięcia w piance dające uczucie masażu
  • * kanały powietrzne uzyskane podczas profilowania pianki pozwalają na doskonałą cyrkulację powietrza, zapobiegają poceniu się oraz tworzeniu pleśni i roztoczy
  • * antyalergiczny, trójwarstwowy, membranowy pokrowiec z tkaniny mikrofaza, pikowany owatą klimatyzującą (z możliwością prania w 60*C) o łącznej gęstości aż 200gr/m2, wyposażony w zamek błyskawiczny z 3 stron (bezproblemowe zdejmowanie i ubieranie)
  • * dwustronny (możliwość obracania)

  

Pokrowce

Pokrowiec Mikrofaza

Antyalergiczny, trójwarstwowy, membranowy pokrowiec z tkaniny mikrofaza, pikowany owatą klimatyzującą (z możliwością prania w 60*C) o łącznej gęstości aż 200gr/m2, wyposażony w zamek błyskawiczny z 4 stron (bezproblemowe zdejmowanie i ubieranie), z gumami do zamocowania na materacu oraz trokami ułatwiającymi związanie materaca po jego zwinięciu.

Pokrowiec Jersey Vital

Pokrowiec Vital został wykonany z najwyższej jakości materiałów, zapewniając wyjątkową miękkość, świeżośc oraz niezwykły komfort użytkowania. Jego specjalna budowa pozwala na doskonałą wentylację i optymalną wymianę powietrza wewnątrz, a przy tym zabezpiecza materac przed wnikaniem zanieczyszczeń i drobnoustrojów.

Główne cechy pokrowca Vital:

-finezyjnie przepikowany włókniną klimatyzującą o gęstości 180gr/m2, co wraz z dzianiną (180gr/m2) i podszewką daje łącznie ponad 400gr/m2

-zamek z czterech stron ułatwiający zdejmowanie i zakładanie pokrowca

-antyalergiczny i przeciwgrzybiczny

Skład dzianiny Vital:

-100% poliester

 

 

2 Lata Gwarancji

Zapewniając o najwyższej jakości produktu , wnętrze materaca zostało objęte 2 letnią gwarancją producenta (na wszelkiego rodzaju odkształcenia czy deformacje)

Właściwości ortopedyczne

Dzięki strefowemu profilowaniu i masującym wycięciom dającym poczucie masażu materac sprawdzi się dla osób z problemami kręgosłupa czy krążenia.
 

Pianka PU

Pianka poliuretanowa o wzmocnionej strukturze i odpowiedniej gęstości (aż 25kg/m3) zapewnia bezproblemowe użytkowanie bez obaw o deformację czy odgniatanie materaca.

Na każdy stelaż

Materac nadaje się do wykorzystania na wszelkie rodzaje stelaży (z regulacją lub bez), z listew sztywnych bądź elastycznych a także na konstrukcje z płyt, palet lub bezpośrednio na podłogę
 

Antygrzybiczny

Połączenie takich elementów jak kanałów powietrznych w piance oraz pikowanego pokrowca zapewnia idealną cyrkulację powietrza wewnątrz materaca i zapobiega tworzeniu się pleśni i grzybów

Antyalergiczny

Do produkcji materaca używamy tylko komponentów objętych certyfikatem Oeko-Tex ( Tekstylia godne zaufania). Oznacza to, że nie zawiera on żadnych szkodliwych substancji, mogących powodować alergie czy uczulenia.
 

Zamek

Zastosowanie zamka na trzech bokach daje możliwość łatwego rozebrania pokrowca i przygotowania go do czyszczenia lub prania, a następnie ponownego ubrania.

Pranie

Pokrowiec można prać w temperaturze 60*C bez obaw o jego uszkodzenie.
 

H3

Niezwykle komfortowy i sprężysty, dla ludzi o średniej wadze (ok 50-85 kg) lub preferujących pośrednią twardość materaca.

ECO pro

Dzięki wprowadzeniu wielu systemowych rozwiązań, jak optymalny sposób wycięcia stref i pozwalająca oszczędzać miejsce metoda rolowania i pakowania, do minimum ograniczyliśmy odpadowość pianki oraz zużycie folii i energii niezbędnych do wytworzenia naszych materacy. Mimo dużych gabarytów, transport i wnoszenie nawet największych rozmiarów jest dużo prostsze i wygodniejsze (oszczędność miejsca i paliwa).

 
 

H4

Idealny dla osób o wyższej masie (powyżej 90kg), mających problemy z kręgosłupem lub po prostu dla lubiących spać na twardszej powierzchni
 

Recenzje

Oprogramowanie sklepu internetowego  SitePromotor - pozycjonowanie stron internetowych